חברת הפרסום הזאת יצרה מודעת יוטיוב גאונית שאין סיכוי שתדלגו עליה

לאף אחד מאיתנו אין באמת חשק לצפות בפרסומות היוטיוב המתחילות להתנגן לפני הצפייה בסרטון אותו ביקשו לראות ורובם המוחלט של הגולשים לוחצים על כפתור “Skip Ad” ברגע בו הוא מופיע. למעשה, המספרים אינם משקרים: על פי מחקרים, 94 אחוזים מהגולשים מדלגים על הפרסומת רגעים אחרי שניתנת להם האפשרות לכך, כשסביר מאוד להניח שגם האחוז הנותר נוטש לאחר כמה שניות נוספות.

בחברת הפרסום האמריקאית Nail ביקשו לנסות לשבור את הכללים והבינו שהפיתרון הוא מודעה שחמש השניות הראשונות שלה יהיו כל כך מושכות שהגולשים יהיו חייבים לראות את ההמשך. התוצאה: סרטון הפרי-רול האדיר הבא.

חמש השניות הראשונות של הסרטון מציגות גור כלבים סופר מתוק היושב על שולחן כשהוא מחובר לאלקטרודות. הפרזנטור מסביר לצופים שהם אמנם יכולים לדלג על המודעה, אך אם יעשו זאת יגרמו לכלבלב חסר הישע להתחשמל, ומיד אחר כך מחבר את הצד השני של הכבלים החשמליים היישר לכפתור “Skip Ad”.

לפני שאתם צועקים “התעללות”, חשוב לזכור שמדובר בסה”כ בהומור, ואף אחד בחברת הפרסום לא באמת תכנן לחשמל את הכלב. למעשה בהמשך המודעה, לאחר שהפרזנטור מודה לגולשים שבחרו להישאר ולהציל את הכלבלב, הוא מסביר כי הבחירה שלהם להמשיך בצפייה עלתה לחברה שלו 15 סנט. למרות זאת, הוא מציין כי ברגע שיתקבל החשבון מיוטיוב עבור הפרסומת, תתרום חברת הפרסום את אותו סכום בדיוק עבור עמותה להצלת כלבים.

תאמינו או לא, הגימיק המבריק הזה הצליח להניב נתונים מפתיעים כש-26 אחוזים מהגולשים צפו במודעה ולא דילגו עליה, בהחלט תוצאות מדהימות צויינות עבור הניסוי המצחיק הזה.

לייק לפטריה בפייסבוק