פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

גאוני: פרופיל הפייסבוק של ‘מנחם המשעמם’ הוא הדבר הכי מצחיק באינטרנט

בין שלל האייטמים המתפרסמים כאן באתר, אנחנו נוהגים לעדכן אתכם דרך קבע על עמודי פייסבוק ישראלים חדשים, מעניינים ומגניבים שצצו ברשת, ובעלי פוטנציאל ויראלי לא רע. הפעם, אנחנו הולכים לחרוג ממנהגנו בגדול ולספר לכם דווקא על הפרופיל הכי משעמם שפגשתם בפייסבוק, הפרופיל האישי של מי שמכנה את עצמו “מנחם המשעמם“, פרופיל שהוא כל כך משעמם וחסר מעוף, עד כדי כך שיגרום לכם לצחוק בקול רם.

מנחם המשעמם, בחור בינוני במיוחד מרמת גן, הצטרף לרשת החברתית לפני כשלושה שבועות, ונוהג להעלות מדי יום כמות נאה של סטטוסים טריויאלים, בנאלים, חסרי תוכן ועניין ולמעשה, משעממים להחריד. שום דבר מעניין לא קורה בחייו הבורגניים של מנחם המשעמם, אך כמו רבים מאיתנו, גם הוא חש בצורך עז לשתף את העולם בהתרחשויות היום יום שלו.

אתם ודאי תוהים מה יכול להיות כל כך מצחיק בפרופיל פיקטיבי ומעייף שכזה, אבל סמכו עלינו, מעבר מהיר על 20 סטטוסים סחים ובלתי נשכחים של מנחם המופיעים כאן למטה, יגרום לכם להצטרף במהירות ל-1500 החברים שכבר עוקבים אחרי עלילותיו של מנחם, כמות מכובדת במיוחד לשלושה שבועות של פעילות.

מנחם המשעמם 1

בסטטוסים המבריקים שלו, מנחם משתף אותנו בדברים שקורים לו בעבודה, במשפטים שנונים שאיציק מספר לו,  מתייעץ עם הגולשים לגבי סוגיות הרות גורל כמו באיזה חומר נגד יתושים לבחור, משתף צילומי מסך של שיחות וואטסאפ חסרות תכלית, מעלה אלבומי תמונות של עמודי בטון מהרחוב, מטבעות כסף, ואובייקטים אחרים משונים שלעולם לא הייתם מצלמים ומעלים לרשת ועוד שלל פרטי אינפורמציה משמימה ומרדימה שאיכשהו הופכת לקורעת מצחוק כשהיא מופיעה על הוול שלו.

אנחנו אמנם לא יודעים בשלב הזה מי עומד מאחורי דמותו של מנחם, אבל הבחור הזה עושה עבודה מעולה ומצליח להעביר עם הומור שנון במיוחד ביקורת חדה ונוקבת על תרבות “השיתוף המיותר” שכולנו חוטאים בה לעיתים לא רחוקות.אם בכל זאת אתם לא ממש מבינים מה אנחנו רוצים מכם, זה בסדר. כמו  שאיציק אומר, מי שהולך לישון עם דוד שמש שלא יתפלא שבבוקר הפיפי שלו שורף.

אספנו עבורכם כמה מהסטטוסים היותר משעממים של מנחם, אתם מוזמנים להתרשם וכמובן לעקוב אחריו או להציע לו חברות בפרופיל הפייסבוק הגאוני שלו.

תודה למירב האובן על הטיפ.

quiz whatsapp group banner

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...