מיד תעברו לכתבה...

דלג
פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

14 חיוכים נוצצים של כוכבים לפני ואחרי יישור והלבנת שיניים

מוגש באמצעות ד"ר מיזריצקי – מומחה לשיקום הפה ולהלבנת שיניים

"אם החיוך שלך שווה מליון או דולר, הדביקי בול, שלחי אותו אלי בדואר". הציטוט הנפלא והבלתי נשכח הזה מתוך אחד משיריו של אייל גולן, הוא אולי נכון בתיאוריה, אבל בינינו, אף אחד לא רוצה לקבל חיוך רקוב בדואר, ובאופן כללי, כבר עדיף שתשלחו רק דולר.

לעיתים קרובות, אנו נוטים לקנא בחיוך ובשיניים של כוכבים ההוליוודיים מוכרים. כאילו לא מספיקה העובדה כי מדובר באנשים יפים, עשירים ומצליחים יותר מאיתנו, הם חייבים לפתוח את הפה ולהשוויץ בשיניים לבנות, מושלמות ומלאות ברק, ולהדגים לנו שוב כיצד אלוקים בכבודו ובעצמו היה שותף מרכזי בתהליך היצירה שלהם.

אלא שכמובן, כמו חלקים רבים אחרים במראה שלהם, לא תמיד מדובר בתוצרת ישירה של פס היצור של הטבע, כי אם בשיפוצים קוסמטיים כאלה ואחרים שגורמים לאותם כוכבנים ל"הילת השלמות" הזאת. סדרת התמונות המשעשעת הבאה מציגה תמונות לפני-אחרי של השיניים של כוכבים מוכרים ברמה העולמית וגם כמה מהביצה המקומית שלנו.

מעבר להנאה האנוכית הנובעת מהידיעה שהאנשים הללו סבלו המון לפני שזכו לחיוך מושלם שכזה, כיף להיזכר לעיתים כי הדמויות הללו שאנחנו מעריצים הם בסה"כ אנשים כמונו, שמביטים במראה ולא תמיד אוהבים מה שהם רואים. תבלו.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

אייל גולן

ואחד אחרון – הלבנת השיניים המשעשעת של רוס גלר מ'חברים'

רוס גלר

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...