פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

אבי ביטר שמן. וואלה.

פורטל וואלה! השיק היום שירות חדש בדואר האלקטרוני שלו, במסגרתו יוכלו הגולשים לשלוח קבצים גדולים עד 500 מגה, הישר מתיבות המייל של האתר, ובחינם.  לכבוד המאורע המרגש (באמת מרגש, עבור מי שלא עבר כבר לפני שנים לג'ימייל), גויס אבי ביטר לפרסומת טלויזיה חדשה, המקדמת את השקת השירו תהחדש.

האמת, מדובר בשירות נהדר של וואלה! אשר יכול להזניק את כמות תיבות הדואר האלקטרוני החדשות הנפתחות באתר, היות ואפילו בג'ימייל לא ניתן להעביר קבצים בסדר גודל כזה ללא תשלום (נפח ההעברה המקסימלי בג'ימייל הוא 25 מגה). הפרסומת בכיכובו של ביטר היא  מתבקשת וצפויה, ואולי בגלל זה היא גם לא כל כך מצחיקה. סביר להניח שהרעיון לשחק על ענין המשקל והכובד, היה הרעיון הראשון שעלה לתסריטאים בראש. "מי שמן וכבד? אבי ביטר. מי גדול ובעל נפח רב? אבי ביטר! בינגו!" זהו ציטוט אפשרי מתוך ישיבת הקריאייטיב שהובילה לפרסומת הזאת. מה יותר מצחיק מאבי ביטר נוגס בלאפה ומבקש עמבה? כמעט הכל.

אין לי טענות לביטר. תמורת כסף, אני בטוח שהוא היה מוכן להצטלם גם בעירום כשרק חתיכות של צ'יפס מכסות את מבושיו, אולם עצלנות בכתיבה, ואפקטים מטופשים על הגוף השמן של ביטר, אלה מאוד מעצבנים.

בחזרה לשירות החדש של וואלה (שהוא כאמור שירות נפלא). השירות מוצע באינטגרציה מלאה עם תיבת המייל של וואלה. בוואלה אומרים כי העלאת קבצים והורדה שלהם מתבצעת בצורה נוחה, מהירה וקלה לתפעול ולמשתמשים ניתנת גישה לאזור אישי לניהול הקבצים שהועלו לשרת, כולל חיווי על הורדת הקובץ שנשלח וזמינותו להורדות נוספות. השירות יתווסף לתיבות וואלה דואר במהלך הימים הקרובים.


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...