פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

כשגברים פוגשים את גביע ליגת האלופות

חודש מרץ, מלבד היותו החודש השלישי בשנה הקלנדרית, מסמל עבורינו הגברים את תחילת עונת ההכרעות. הליגות השונות בכדורגל ובשאר ענפי הספורט האהובים הולכות ומתקרבות לסיום, רגעי הכרעה הכוללים את המשחקים הכי שווים, רגעים בלתי נשכחים,  ובעיקר בעיות עם הנשים שלנו על השליטה בטלויזיה ועל סדר העדיפויות הכושל שלנו.

לקראת פתיחת השלבים המכריעים בליגת האלופות, הקרם-דלה-קרם של הכדורגל האירופאי, השיקו בהייניקן, הספונסרית הרשמית של ליגת האלופות, את קמפיין “מסע  גביע ליגת האלופות 2012”. במסגרת הפעילות השיווקית המגניבה הזאת, הגיעו נציגי החברה לבתי מלון בהם מתארחים תיירים ואוהדים אשר הגיעו לצפות במשחקי ליגת האלופות. לפני שביצעו האוהדים צ’ק אין בחדרים, דאגו לרשת את חדריהם במצלמות ולהכניס לחדר אורח מאוד בלתי צפוי.

כאשר האוהדים הנלהבים נכנסו לחדרם הם נתקלו בהפתעה – גביע ליגת האלופות הרשמי, בכבודו ובעצמו, חיכה להם, נוצץ ומבריק מתמיד, על השולחן. נשים, אל תצחקו, אבל הגביע, הוא אחד הדברים הכי מרגשים בספורט. סמל לווינריות, לניצחון, לתחושה שהכל אפשרי. הקירבה המהימה הזאת, עד כדי נגיעה מהגביע, היא בגדר חלום עבורינו הגברים. חלום שהוא מוצלח יותר אפילו מחלום סקס, או חלום על מליון דולר, או חלום על סקס על מצע של מליון דולר.

מיותר לציין כי האוהדים המופתעים פרצו בצהלות שמחה, התחבקו, הטלמו עם הגביע, נישקו אותו וכמובן הוכיחו שוב, שגברים הם עם מטופש. אני כל כך מקנא. לאחר מספר דקות בהן יכלו הגברים להתייחד עם הגביע, נשמעה דפיקה בדלת ולחבר’ה חיכתה בירה הייניקן בפתח הדלת, וצוות צילום שתעד את הרגע הקסום הזה.הסרטונים כולם הועלו לערוץ של הייניקן ביוטיוב. צפו בקמפיין המגניב, ודמיינו איך הייתם מגיבים אם אתם הייתם שם במקומם. אושר עילאי.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...