פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

רעיונות מדליקים למסיבת יום הולדת

מסיבת יום הולדת היא תמיד אירוע משמח ואולם, בשנים האחרונות הפכה מסיבת יום ההולדת לפרויקט גדול ומורכב, בעיקר כשמדובר ביום הולדת לילדים. לעיתים זה נראה כאילו ההורים מתחרים מי יעשה מסיבת יום הולדת יותר גדולה ונוצצת לילד שלו, איזה אמן יופיע, איזו עוגת יום הולדת מיוחדת ומעוצבת תהיה ואלו סדנאות ופעילויות תהיינה.

המאמר הבא יעסוק באלמנט משמח שיינתן כמתנה לכל אחד מבאי המסיבה, ללא קשר לגיל החוגג ולגיל המוזמנים. מדובר בגימיק במחיר סביר שיישאר כמזכרת נהדרת מהאירוע.

Credit: Pixabay

הדפסה תפורה לאירוע

דרך מקורית ולא יקרה להפתיע את חוגג יום ההולדת ואורחיו הנה לתת לכל אחד חולצה מודפסת בצורה ייחודית לאירוע. מדובר על הדפסת חולצות מקורית שיכולה לכלול תמונה וטקסט שתפורים במיוחד לאירוע. המסר שיצא מהחולצה יהיה קשור ביום ההולדת, באדם שחוגג יום הולדת ובהווי הפרטי שלו. החולצה יכולה להיות מרשימה בזכות התמונה או אולי מצחיקה בזכות המלל.

מתנה מגבשת

הדפסת חולצות לכבוד יום הולדת היא תשורה מגבשת מאוד, העובדה שכל אורחי האירוע ילבשו בשלב מסוים את אותה החולצה עם אותו המסר, עושה את העבודה. הדפסת חולצות מייחדת את האירוע וגורמת לכך שכולם יזכרו אותו למשך זמן רב. וחשוב לציין שוב, מדובר בגימיק לא יקר המציג יתרונות לא מבוטלים.

חולצה שמביעה רגשות או מייצרת אותם

הדפסת חולצות מאפשרת לכם להביע רגש או ליצור אותו בקרב אורחי מסיבת יום ההולדת. ניתן להדפיס על גבי החולצה טקסט משעשע וכך לייצר אווירה של הומור וצחוק סביב הגימיק בפרט והאירוע בכלל. ניתן להדפיס מילים חמות שייצרו רגש של אהבה ואמפטיה בקרב כל מקבלי החולצות. במידה ואתם תקועים ולא יודעים מה לכתוב ואיזו תמונה לשלב על החולצה אתם יכולים תמיד להיוועץ בצוות החנות או החברה שמבצעת את ההדפסה, יש להם בדרך כלל רעיונות מצוינים. תמיד תוכלו לבחור הדפסה מתוך רעיונות מוכנים שיש לצוות להציע לכם.

הדפסה על חולצות – השיטות

קיימות בשוק מספר שיטות להדפסה על חולצות – דפוס משי, הטבעה בחום והדפסה דיגיטלית. לכל אחת מהשיטות יתרונות וחסרונות והדבר הבולט ביותר הוא חוסר העמידות של דפוס המשי והדפוס הדיגיטלי. דפוס משי מומלץ בעיקר למי שמבקש להדפיס כמות גדולה של חולצות מה שמוזיל את עלות החולצה כמובן. הטבעה בחום נחשבת לשיטה העמידה והאיכותית ביותר למרות שישנה חשיבות גם לסוג הבד של החולצה ולא כל בד יגיב באותה צורה להטבעה בחום ועדין, מדובר בשיטה הטובה והאיכותית ביותר.

יום הולדת ועוד

קיימים רעיונות מדליקים נוספים לימי הולדת בכל גיל וניתן לקיים אירוע קונספט במגוון רחב של נושאים כמו למשל, סרטי קולנוע, להביא מכונות פופקורן ומסך הקרנה מתנפח להקרנת סרט. ניתן לעשות מסיבת ריקודים מדליקה ולהביא תקליטן מיוחד וטוב או להביא אמן כלשהו אבל, רעיון מדליק בעלות קטנה, שמהווה מזכרת ארוכת טווח, זהות עם בעל השמחה ותחושה שקיבלתם משהו, נכון – הדפסת חולצות.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...