פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מרגש: ביונסה מגשימה את משאלתה האחרונה של ילדה חולת סרטן במהלך הופעה

טיילון דייויס, ילדה מתוקה בת 12, גילתה לאחרונה כי היא חולה במחלת הסרטן. הרופאים מצאו גידול סרטני נדיר במוחה ועצמותיה אותו לא ניתן לנתח, מה שככל הנראה יחרוץ את גורלה בסופו של המאבק.

למרות המחלה הנוראית, וכפי שתראו בסרטון המרגש הבא, טיילון לא איבדה את חדוות החיים, ובזכות פעילותה של עמותת Make a Wish, הצליחה להגשים את המשאלה האחרונה והכי גדולה שלה – מפגש עם הזמרת האהובה עליה ואחת הפופולאריות בעולם כיום, ביונסה.

 ביונסה 5

טיילון הוזמנה ביחד עם משפחת להופעה של ביונסה בלאס וגאס, חלק מסיבוב ההופעות העולמי של ביונסה העונה שלם “Mrs. Carter”, ולא תיארה לעצמה את גודל ההפתעה הצפויה לה.

טיילון מוקמה בקירבת הבמה, רקדה, שרה והתרגשה במהלך ההופעה, ואז הגיע הרגע הגדול. מנשא מיוחד שנתלה מהתקרה הנחית את ביונסה ממש בסמוך אל טיילון. כבר בשלב הזה החלה טיילון לפרוץ בבכי מרוב התרגשות, אבל זו היתה רק ההתחלה. ביונסה הנרגשת ירדה מהבמה והעניקה לילדה המתוקה חיבוק עז, ומיד לאחר מכן והחלה לשיר ביחד איתה בגרסת א-קפלה את הלהיט שלה “love on top”, כשהקהל גם הוא מריע ונרגש.

 ביונסה 1

לאחר מכן, הקדישה ביונסה את הלהיט הגדול שלה ושל הדסטניז צ'יילד "Survivor"  לטיילון וביצעה את השיר לצידה של הילדה הנרגשת. כמובן, ההפתעה כולה תועדה בוידאו, והסרטון סוחט הדמעות הזה מציג את הרגעים הגדולים והמיוחדים של טיילון הקטנה.

ביונסה 3

מרגש לראות כיצד הזמרת הפופולארית והענקית הזאת, עוצרת הופעת ענק בלאס וגאס ומשתפת פעולה רק בכדי לשמח ילדה קטנה שבסה"כ ביקשה לרקוד עם ביונסה. הכינו את הממחטות.


מקור: BuzzFeed

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...