מבריק: אפליקצית שעון מעורר חדשה מאפשרת לאנשים שאתם לא מכירים להעיר אתכם בבוקר

לא מזמן הצגנו כאן רשימה של שעונים מעוררים מקוריים (ואולי מקוריים מדי, תשפטו בעצמכם). הפעם אנחנו רוצים לספר לכם על אפליקציית שעון מעורר מזן אחר לחלוטין שנמצאת ללא ספק באזור שבין ביזארי לקריפי – והיא נקראת WAKIE.

אפליקציית WAKIE מתבססת על העיקרון הפשוט לפיו בני אדם יכולים להעיר אחד את השני בצורה יעילה יותר מאשר סתם עוד שעון מעורר עם צליל מונוטוני ובלי יותר מדי מוטיבציה פנימית. אז איך זה עובד? די פשוט: מורידים את האפליקציה, מזינים מספר טלפון ואת שעת ההשכמה הרצויה והולכים לישון. בשעת היקיצה, תקבלו שיחת טלפון מאחד מהמשתמשים האחרים באפליקציה, שהגדירו את עצמם כזמינים להשכמה.

חושבים שזה מוזר? אז רגע, יש לנו עוד: המערכת יודעת לשדך לכם משכימים שגרים לא רחוק מכם ולפי דיווחים ברשת, גם בטווח הגילאים שלכם ובמין ההפוך. לא צריך להיות גשש-בלש כדי להבין שWAKIE מנסה להתחזות גם לשירות שידוכים – כי כמובן אין הזדמנות טובה יותר לקבוע דייט מאשר כשאתם אפופי שינה, עם קול מג’ויף ובעיקר עם יכולת ביטוי של ילד בן ארבע. מזל שלפחות את ניחוחות הבוקר המהממים אי אפשר להעביר בטלפון.

כל הסיפור הזה נמשך דקה אחת שלמה (שזה מספיק כדי לוודא שאתם באמת ערים ולא עושים את עצמכם) ושני הצדדים לא יכולים לראות את המספר של מי שהם משוחחים איתו. אחרי 50 שניות המשתמשים ישמעו צליל שמזהיר אותם שהשיחה מתקרבת לקיצה, ואז יש לשני הצדדים עשר שניות מלאות להגיד שלום – או, עבור מתאהבי הבזק, לצרוח לצד השני את מספר הטלפון ולקוות שהוא יצליח לרשום אותו מבעד לכל קורי השינה.

במקרה שאין משכים זמין באזור שלכם, אז הWAKIE תיתן לכם השכמה אולד פאשן קרה ומנוערת עם מנגינה וקצת רטט.

בינתיים האפליקציה ניתנת להורדה באנדרואיד וגם בווינדוס פון.

לייק לפטריה בפייסבוק