פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

10 שעונים מעוררים מגניבים ויצירתיים שיכריחו אתכם לקום מהמיטה

מדענים אומרים שהחומר הקשה ביותר בטבע הוא יהלום, אבל זה רק כי המדענים לא בדקו כמה קשה זה לקום בבוקר. אז אם גם אתם לא בדיוק טיפוסים של בוקר ונדרשים מאמצים עילאיים כדי להעביר אתכם מהמיטה לתוך המקלחת או לתוך ספל קפה ענק – קחו כמה רעיונות לשיטות השכמה שיעזור לכם להתעורר בקלות, ויחסית בכיף. טוב נו, בקלות.

***

השעון המעורר האדיר הזה יורה טיל בכל פעם שהוא מופעל ולא יפסיק לצלצל עד שלא תתפסו את הטיל ותחזירו אותו בחזרה למקום.

שעונים מעוררים 1

האפליקציה הזאת של שעון מעורר (קליק להורדה: אייפון | אנדרואיד) יותר חכמה מכם (לפחות ברגעים הראשונים של ההתעוררות) ויודעת לזהות לבד אם אתם עובדים עליה. בפהעלת השעון המעורר תבחרו את מספר הצעדים הנדרש וכשהשעון יצלצל בבוקר לא תוכלו לכבות אותו אם לא קמתם מהמיטה והלכתם את מספר הצעדים שקבעתם מראש.

מפחדים שתתיאשו ותלחצו על כפתור הסנוז? מצב "Evil mode" של האפליקציה, מנטרל את כפתור הסנוז כך שלא תהיה לכם ברירה אלא לקום. חודשבים שאתם יכולים לעבוד על הטלפון ולנער אותו עם היד כאילו אתם באמת צועדים? האפליקציה מזהה את הטמטום שלכם וקונסת אתכם בצעדים נוספים.

2

עד עכשיו כל השעונים המעוררים שהצענו היו מטרות נייחות. עכשיו אנחנו עולים דרגת קושי לשעון מעורר נייד עם גלגלים שזז באופן אוטומטי ממקום למקום כשהוא מצלצל ודורש מכם עירנו תמקסימלית כדי לתפוס אותו ולכבות אותו. פנקו את עצמכם באחד כזה.

למתקדמים, הצמידו שעון מעורר לרומבה וכוונו אותה לעבוד בשעה שאתם צריכים לקום. אה, ובבקשה תצלמו ותשלחו לנו.

3

אין דרך גרועה יותר להתעורר מאשר הצליל הנוראי והמבהיל של צ'קלקה של ניידת משטרה. השעון המעורר הזה אולי יהפוך את הבוקר שלכם לסיוט, אבל יבטיח שתעוררו ותקומו מהמיטה עם ידיים מאחורי הראש.

שעונים מעוררים 2

ואם כבר מדברים על מטרות ניידות ונייחות, תנו לצלף שבכם לעצור את השעון המעורר. לא מצליחים לפגוע? תאלצו לקום מהמיטה ולכבות אותו ידנית.

4

 

אם התמזל מזלכם אתם יותר גמישים עם שעת ההשכמה, המכשיר הזה יכול להקל עליכם מאד. הוא יודע לזהות באיזה שלב של מחזור השינה אתם נמצאים ולכן מתחיל להעיר בשלב שבו יהיה הכי קל להתעורר.

5

שעון הפצצה החכמה הזה לא יפסיק לצלצל עד שלא תנטרלו את הפצצה. איך זה עובד .השעון יפעיל את שלוש הנורות שלו בסדר אקראי ואתם צריכים לנתק את החוטים בדיוק על פי הסדר הזה. פספסתם? השעון יתן לכם רצף חדש, וכמובן, ימשיך לחפור לכם בשכל במקביל.

שעונים מעוררים 3

שימו לב לצמיד המגניב הזה שנראה כמו שעון, אבל מתקשר עם אפליקציה מיוחדת לאייפון שלכם. המגניב הזה: שמים אותו על היד לפני שהולכים לישון מכוונים את השעה, והצמיד מעיר אתכם בבוקר באמצעות רטט בלבד, כך שבן או בת הזוג שלכם לא יצטרכו להתעורר גם הם.

המעמד הנלווה שמגיע עם הצמיד הזה מטעין את הנייד שלכם בזמן השינה וסנסור מיוחד שמותקן עליו בודק את איכות השינה שלכם כבונוס. אם יש לכם 129 דולרים מיותרים בכיס ואתם מתים להיפטר מהם, בהחלט שווה.

שעון מעורר רוטט

רוצים להכין בעצמכם את השעון המעורר? מעולה. הנה הוראות הכנה לשעון שמחובר לפנס, שידמה עבורכם את זריחת השמש, שתעיר את הגוף באופן טבעי. עם זאת, אנחנו מחויבים להדגיש שאם אין לכם נסיון בעבודות אלקטרוניות כאלה, אז אל תשחקו אותה הנדימן ובמקום, תזמינו את אחד השעונים שמגיעים כבר מורכבים.

6

ההצעה האחרונה שלנו היא טריק ישן, אבל אם לא בא לכם לבזבז כסף על המצאות מוגזמות, זה תמיד עובד. תרחיקו את השעון המעורר מהמיטה כדי שלא תהיה לכם ברירה אלא לקום כדי להשתיק אותו, בשאיפה שההליכה הזאת (והעצבים מהרעש) יעירו אתכם. אופציה ב': בגלל שהשעון רחוק אתם לא תשמעו אותו, אבל השכנים שלכם כן והם יתחילו לשנוא אתכם.

1

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...