פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

אדיר: זולנדר והנזל מפתיעים את הקהל וגונבים את ההצגה בתצוגת אופנה בפאריז

שבוע האופנה השנתי בפאריז הגיע לסיומו היום (ראשון), עד כאן חדשות לא ממש מסעירות בהנחה שאתם לא חובבי אופנה מושבעים. אלא שרגע לפני שההצגה הסתיימה, בתצוגת האופנה הנוצצת האחרונה, הגיחו לפתע שני אורחים מפתיעים ומאוד לא צפויים אל המסלול: דרק זולנדר והנזל, צמד הדוגמנים הלוהטים בהיסטוריה של תעשיית האופנה ומי שכיכבו ב”זולנדר“, הקומדיה הפרועה והסופר מצחיקה משנת 2001 בכיכובם של בן סטילר ואוון ווילסון, שהפכה עם השנים לקאלט.

כצפוי, הקהל במקום יצא מגדרו מהופעת האורח המפתיעה של השניים, ורבים מהנוכחים במקום שלפו את הסמארטפונים ותעדו במצלמות שלהם את ההופעה המשותפת הנדירה של צמד היריבים המושבעים של עולם האופנה הגברי הבדיוני. אגב, למזלו של זולנדר, מי שהמציא את פרצופי ה”בלו סטיל” ו”המגנום” המפורסמים, המסלול לא כלל אף פניה שמאלה.

A video posted by Man Repeller (@manrepeller) on

בן סטילר ואוון ווילסון, מי שמגלמים את דמויותיהם של זולנדר והנזל, מצלמים בימים אלה (סוף סוף) את סרט ההמשך שכנראה יזכה לשם המקורי “זולנדר 2” ברומא שבאיטליה, ועל הדרך, החליטו לקפוץ לבקר בשבוע האופנה ולצלם כמה סצנות מסלול. כמובן, הם זכו לכבוד של מלכים וגם הצטלמו לתמונה משותפת עם אנה ווינטור, עורכת המגזין הנחשק Vogue.

בסרט ההמשך שיצא לאקרנים בתחילת ו2016 באיחור אופנתי של יותר מעשור, ישתתפו גם וויל פארל האדיר שמגלם את דמותו של מוגאטו המרושע וגם רכש חדש על הסט, פנלופה קרוז היפהפייה, שממש כמו הנזל, היא כל כך חמה עכשיו.

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...