פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

האמת מאחורי העדשה: 20 תמונות מאחורי הקלעים של סרטי אימה

לכל אחד יש את חוויית סרטי האימה הפרטית שלו. כל אחד זוכר את סרט האימה הראשון שראה, זה שהדביק אותו לכיסא וגרם לו לעיוותים לא רצוניים מרוב חרדה. בילדותי לא פעם מצאתי את עצמי מתכדר תחת השמיכה אחרי צפייה בסרט אימה מלחיץ במיוחד כשבמיוחד זכורה לי הצפייה בסרט 'סיוט ברחוב אלם', כשמכונת המחשבות בראשי הייתה עובדת שעות נוספות והפחד להירדם היה משתק. איך אפשר לשלוח ילד ללכת לישון לבד במיטה כשהוא מפחד שפרדי יבוא לתפוס אותו בחלום!?

ובכל זאת, סרטי אימה הם בסה"כ סרטים פרי דמיונם של כותבים ובמאים מעט פסיכים שמצליחים להביא למסך את הפחדים הכי גדולים שלהם, והרוצחים המשוגעים הם בסה"כ שחקנים. לכן, אם הילדים שלכם מפחדים, או אתם בעצמכם נמנים על פחדני סרטי האימה, התמונות הנהדרות הבאות שצולמו מאחורי הקלעים של סרטי האימה המשובחים והמוכרים ביותר עשויות מעט להרגיע.

התמונות שריכזתי בפוסט מציגות פן ריאליסטי והומוריסטי לדמויות רצחניות שהיינו רגילים לצפות בהן מבתרות בני אדם, ולפתע מוצגות במציאות כדמויות מחוייכות ואנושיות לחלוטין שבסה"כ הגיעו לעבודה לעוד יום של צילומים: סיגריה על הסט, פרנקנשטיין שותה כוס תה ועוגיות, סטיבן שפילברג מריץ דאחקות בתוך בובת הכריש על סט מלתעות, פרדי קרוגר שומע מוזיקה בווקמן ועושה פוזות למצלמה, כולם שם יחד עם רבים וטובים שהפחידו אותנו כשהיינו קטנים. צפו בתמונות ושתפו את חבריכם הפחדנים אם אהבתם.

סרטי אימה - סליפי הולו - מאחורי הקלעים

 

 

סרטי אימה - מאחורי הקלעים - הציפורים

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...