בחסות המדע: הבירה שאינה נשפכת

תאונות בירה הן דבר מצער. לרגע לא שמת לב, הסתובבת בעקבות בחורה חביבה שעברה לידך בבר והופס, כוס הבירה שלך במצב מאוזן, הבירה עצמב מפרפרת על השולחן וגוססת על המכנסיים שלך. ומה עם רחבת הריקודים? המקום המועד ביותר לפורענות בכל הנוגע לתאונות בירה. ביד אחת אתה אוחז בבירה, היד השניה מגוננת עליה, והגוף מבצע תנועות ריקוד מינוריות שלא יגרמו לתזוזות קיצוניות, תוך מבטים חטופים לצדדים כדי לוודא שאיש לא מתכוון להיכנס בך תוך ריקוד סוער. בסופו של דבר, זה קורה. הבירה נשפכת, אתה מבואס.

תאונת בירה היא רק אחת מהבעיות איתן מנסים להתמודד מדעני הבירה של Hahn, מבשלת בירה אוסטרלית, בנסיונם המשעשע לפתור בעיות בירה שכיחות אצל קהל שותי הבירה. הבירה שלכם תמיד נדבקת לתחתית? אתם אוהבים לרקוד לצלילי הדיסקו הסוערים אבל תמיד שוכחים איפה הנחתם את הבירה? חולמים על משקה שישלב גם בירה וגם מאנצ’ז גם יחד? מתבאסים בטירוף שהבירה שלכם כבר לא קרה כמו בהתחלה כמה דקות מהרגע שהזמנתם אותה? אל דאגה! המדענים המגה מוכשרים של האן עשו את העבודה בשבילכם.

סדרת הפרסומות למבשלת הבירה האוסטרלית היא אחת היותר מקוריות ומצחיקות בעת האחרונה. הסרטונים נפתחים כולם עם שקופית המבשרת על הניסוי העומד להתרחש, ועם בעיה מסויימת שמציבה אתגר בפני שותי הבירה למיניהם. הסרטונים מרגישים לרגע כמו ניסוי מדעי רציני, העומד לזכות את המדענים המבצעים בפרס נובל, אך כצפוי, וכמתבקש מפרסומת לבירה, הם מפתיעים ומצחיקים.

יש לי הרגשה שההמצאה המעניינת ביותר, “הבירה הבלתי שפיכה”, עוד תעשה שמות בעולם המדע והטכנולוגיה, אבל עד אז, אתם מוזמנים לשמור על הבירה שלכם קרוב לחזה ולקוות שיום אחד המוצר הזה יהיה מסחרי.

בירה בלתי נשפכת

איך לאתר בירה שהלכה לאיבוד לאחר ריקוד דיסקו סוער?

איך משלבים בין בירה לנשנושים?

איך לא אבלבל את הבירה שלי עם בירה של חבר?

בירה שלא נדבקת לתחתית

איך לשמור על הבירה קרה?

לייק לפטריה בפייסבוק