יח”צ מלחיץ: מתיחת המראה בסלון היופי

בתחילת חודש מרץ, יצא לאקרנים ברחבי העולם סרט הדרמה-אימה החדש “גירוש השדי םהאחרון חלק 2”, סרט ההמשך לחלק הראשון שיצא בשנת 2010, ומספר את סיפורו של מגרש שדים שביצע כבר 45 טיהורים בעבר, וכעת ניצב בפני הטיהור האחרון והקשה מכולם, טיהור ילדה שהשטן נכנס לגופה. בעוד עלילת הסרט צפויה למדי, במיוחד עבור מי שכבר יצא לו לראות בעבר סרטים בסגנון כשהבולט בהם הוא “מגרש השדים” הקלאסי, קמפיין הגרילה המלווה את השקת הסרט הוא דווקא יצירתי יחסית, ומהנה לצפייה.

במסגרת המהלך, הוחבאו מצלמות נסתרות בסלון יופי כלשהו, ומאחורי אחת המראות מולן יושבות לקוחות הסלון, הוחבאה נערה מפחידה, המחופשת למי שנכנס בה השטן. בכל פעם שהודלקה התאורה בחדר הקטן שמאחורי המראה, התגלה לפתע פרצוף האימה של הבחורה מתוך המראה וגרם לבחורות הרבות שנקלעו לסיטואציה המבהילה, להיבהל במקרה הטוב, או לצרוח ולברוח במקרים הקיצוניים יותר.

תעלול היח”צ הזה זכה עד כה לכשלוש מאות אלף צפיות ביוטיוב, אך לדעתי גם מליוני צפיות לא יגרמו להמוני בני אדם להסתער על בתי הקולנוע ולטרוח ולראות את הסרט הזה, שנראה לפחות על פי הפרומו שלו, כעוד סרט שכבר ראינו מליון פעמים בעבר.


לייק לפטריה בפייסבוק