הבחור הזה טס 8750 ק”מ כדי להפתיע את חברתו עם הצעת נישואין מרגשת

במשך יותר משנתיים ניהלו עומר וסוזאן מערכת יחסים בשלט רחוק, כשהיא מתגוררת בארצו תהברית והוא מנהל את חייו בלונדון. לאחר שגמלה בליבו ההחלטה, ולאחר ארבעה חודשים רצופים בהם לא התראו, החליט עומר להציע נישואין לאהבת חייו ולעשות זאת בדרך יצירתית ומפתיעה שלא תשאיר לה שום אפשרות לסרב. התוצאה: הסרטון המקסים הבא.

סוזאן הייתה בטוחה שהיא מגיעה לסוג של ראיון עבודה במצפה גריפית’ בעיר לוס אנג’לס, אלא ששם חיכתה לה הפתעה כשקבוצת אנשים אקראית החלה לבצע בא-קפלה את אחד מהשירים האהובים עליה מתוך המיוזיקל “Rent”. המילים של השיר המקורי “עונות האהבה” שונו על ידי עומר והפכו ל”אהבה לנצח” כשאל קבוצת הזמר ששכר הצטרפו גם חברותיה של סוזאן שעזרו לו לארגן את ההפקה המרגשת.

תחילה נראתה סוזאן משועשעת למדי מההתרחשות המפתיעה, ולא הצליחה לקשר בין מילות השיר לעובדה שכל העסק הזה קשור אליה, וגם כשחברותיה הגיחו לפתע משומקום נראה היה שהיא עדין לא מבינה מה בדיוק מתרחש. רגע השיא נרשם כמובן כשעומר יצא ממקום מחבואו והצטרף לחבורת הזמר עם סולו מלא בזיופים אל מול עיניה ההמומות והנרגשות של בת הזוג שלו.

אז נכון, ראינו כבר לא מעט הצעות נישואין מושקעות, יצירתיות ומקוריות יותר מזו, ובכל זאת, סיכוי לא רע שתסיימו את הצפייה עם דמעות בעיניים ואושר בלתי מוסבר בלב, ממש כמו סוזאן.

לייק לפטריה בפייסבוק