הסטודנטים האלה מצאו דרך יצירתית ומצחיקה למחות על כמות האויר בשקיות התפוצ’יפס

מצחיק: סטודנטים קוריאנים רצו למחות על שקיות החטיפים המנופחות, אז הם בנו מהן סירה.

מה יש בשקיות הצ’יפס שכל בן אנוש אוהב לנשנש מדי פעם? יש חומרי טעם וריח, חומרים משמרים, מונוסודיום גלוטומט ויש הטוענים שגם קצת תפוח אדמה. אבל אין ספק שהמרכיב העיקרי בשקיות התפוחות שניצבות זקופות על המדף הוא – היא – הם – הוא: אוויר.

השקיות האלו כל כך מנופחות, שיש סבירות לא רעה שיתחילו לחלק אותם לנוסעים במטוסים, במקום חגורות הצלה. גם ירככו את ההתרסקות וגם אפשר לצוף עליהן עד שיגיע צוות החילוץ.

האמת היא שאנחנו קצת צוחקים, אבל שלושה צעירים קוריאנים וחובבי צ’יפס דווקא חושבים שזה לא מאד משעשע שמוכרים להם יותר מדי אוויר ופחות מדי צ’יפס, אז הם יצאו במחאה מקורית: הם חיברו יחדיו 160 שקיות של התפוצ’יפס המקומי, גנבו משוטים ממועדון החתירה המקומי וקפצו (שניים מהם) למי נהר האן המקומי.

 

אין לכם מה לדאוג, הסטודנטים היצירתיים אפילו לא נרטבו, כי סירת הצ’יפס באורך שני מטר שלהם צפה היטב. אז למרות שמאתיים הצופים שהגיעו לחזות בפלא היו בהיכון לקפוץ לנהר, לא היה בכך צורך. השייטים אפילו חצו לגדה השניה של הנהר ואמרו שלום לסקרנים שחיכו להם שם.

את הרעיון למשט המחאה היצירתי הם קיבלו מתמונה שראו, בה מישהו צף בבריכה כשהוא אוחז בשקית צ’יפס. באופן כללי, העניין הזה עם שקיות גדולות ומנופחות של חטיפים שמכילות בקושי צ’יפס או שניים מעצבנת לא מעט אנשים, שרואים בצורת האריזה הזאת סוג של אשליה ואפילו תרמית (ובצדק, לא?).

לפני שהסטודנטים החביבים בנו את הרפסודה החצי מקצועית שלהם, היה דגם חובבני יותר. בלי משוטים, בלי ציוד חתירה ועם מקום רק לאחד – אבל שט כמו גדול:


 

אנחנו רוצים לאחל בריאות רבה והצלחה לישראלי שישחזר את המחאה הזאת עם שקיות במבה במי הירקון. היה נעים להכיר וזה.

לייק לפטריה בפייסבוק