קמפיין גאוני: בחורות אטרקטיביות מפתות גברים על ידי ג’יבריש בשפה זרה

אין צורך להסתמך על מחקרים מדעיים מוכחים ומעמיקים כדי לקבוע את העובדה הבאה: גברים אוהבים לצפות בנשים סקסיות המדברות בשפה שאינה שפת האם שלהם, גם אם הם אינם מבינים ולו מילה אחת באותה שפה, ולמעשה, גם אם אותן נשים מדברות בג’יבריש מוחלט.

הקמפיין החדש של מותג הממתקים האמריקאי Clark, מתבסס בדיוק על ההנחה הזאת, ופונה אל גברברי ארצות הברית והעולם באמצעות ארבעה סרטונים משעשעים במיוחד המציגים ארבע נשים שרמנטיות ונאות בלבוש מינימלי המדברות בחושניות אל המצלמה בארבע שפות שונות: איטלקית, רוסית, פורטוגזית וצרפתית, תוך שהן אוחזות בחטיף השוקולד של קלארק.

הבחורות בסרטון מפתות את הצופה באמצעות השפה הזרה והמבטא הסXסי וגורמות בעיקר לגברים להידבק אל המסך ולבהות בהן מקשקשות. בהנחה שאתם לא דוברי אחת מהשפות הללו, ודאי תשערו כי הבנות משבחות את חטיף השוקולד שהן מחזיקות בידיהן, אולם בפועל, הן אומרות דברים אחרים לגמרי.


באתר המיוחד שיצרו ב- Clark במיוחד עבור הקמפיין, תוכלו לצפות באותם סרטונים עם קריינות באנגלית. אז תוכלו לגלות את האמת המרה, ולהבין שאתם לא יותר מגברים סוטים שנהנים לבהות בבחורות שוות. כך למשל, אחת הבנות אומרת: “אין לכם מושג מה אני אומרת עכשיו, אבל אתם ודאי ממשיכים לצפות בי כי אני כל כך לוהטת” בהמשך היא חוזרת חמש פעמים על המילה Cup וממשיכה: “אמרתי עכשיו את אותה המילה חמש פעמים ואתם עדין בוהים בי”.

אין ספק שמדובר בקמפיין גאוני ברמה הויראלית, אולם לא ברור מדוע קהל היעד הוא דווקא גברים, ומה בדיוק המסר אותו מבקשים להעביר במותג השוקולד. כך או כך, כיף לצפות בסרטונים ואחר כך לקבל את האמת הכואבת בפנים.

קליק כאן כדי לדעת מה הן באמת אומרות
מקור: Adweek

לייק לפטריה בפייסבוק