מעולה: 30 דובים שנתפסו במצלמה כשהם מבצעים פעולות אנושיות (תמונות)

על אף ממדיהם הגדולים, ולמרות שרבים מבני האדם משוכנעים שמדובר בבעל חיים מאוד מסוכן, תוקפני ופראי, שלא ממש היו רוצים להיתקל בו בסמטה חשוכה, דובים הם דווקא בעלי חיים מאוד סימפטיים, אינטיליגנטיים, ביישנים ומאוד לא אגרסיבים. למעשה, דובים מפחדים לרוב מבני אדם לא פחות מאשר של בני אדם מדובים, ויותר מכך, מזהים נוכחות של בני אדם עוד לפני שבני האדם שמו לב אליהם, ודואגים להתרחק מהמקום.

מעבר לשלל התכונות שציינו, דובים הם מאוד חברותיים ומשפחתיים. לכן, חלק מתמונות בסדרת התמונות המקסימה הזאת, המציגה דובים שנתפסו בעדשת המצלמה כאשר הם מבצעים פעולות שנראות אנושיות, כשהם משתעשעים יחד בזוג או בקבוצה. התמונות ללא ספק מתוקות, ולמרות שלא מדובר בפעולות יומיומיות שגרתיות של דובים, אלא ככל הנראה בפעולות שנובעות ממשחק וסקרנות, קל להקביל אותם למימד האנושי, ולהתאהב בחיה המקסימה הזאת.

אגב, על אף הפירגון האוהב שלנו לדובים, אם אתם במקרה נתקלים באחד כזה, את תציעו לו לשבת אתכם לשש-בש וקפה, אלא קחו את הרגליים, תאמרו יפה שלום, והתרחקו בזהירות מהמקום. לכו תדעו מה עבר על הדוב הזה באותו היום.

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @funny_love_animals

 

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Pond5 (@pond5official)

 

 

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @funny_love_animals

 

 

 

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק