פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הרגע המרגש בו 38 כלבי ביגל ששוחררו ממעבדת הניסויים פוגשים דשא בפעם הראשונה

עד לפני מספר שבועות, בילו 38 כלבי ביגל אומללים את כל חייהם בתוך כלובים במעבדות ניסויים בבעלי חיים ברחבי ארצות הברית. כלבי הביגל המתוקים, נכנסים בקלות לקטגוריה של סוגי כלבים רגועים, חברותיים ונוחים לטיפול, אלא ששלוש התכונות הנהדרות הללו בשילוב העובדה שהם אינם אגרסיביים ותוקפניים כלל, הופכת אותם לכלבי הניסוי המועדפים על מעבדות ניסויים בכלבים. אם לא די בכך, כשמסתיים הצורך בהם ואין להם עוד שימוש במעבדות, רובם מסיימים את חייהם בהמתת חסד.

בעמותת “הפרויקט לשחרור הביגלים” האמריקאית, עוסקים כבר שנים בחילוץ כלבי ביגל ממעבדות הניסויים האיומות הללו. לאחרונה, יצאו חברי העמותה למסע חילוץ נרחב ברחבי ארצות הברית והצליחו לשחרר לחופשי 38 כלבי ביגל יפהפיים וחמודים, שזכו כל אחד מהם לבית חדש ואוהב אצל עשרות משפחות שבחרו לאמץ אותם.


הסרטון המרגש המוצג כאן מתעד את הרגע בו נחשפים הביגלים סוף כל סוף אל העולם שמחוץ לכלוב, ומציג אוסף סרטונים ביתיים שצולמו על ידי המשפחות החדשות שלהם, בהם זוכים הביגלים לפגוש דשא, לשחק אחד עם השני, לרוץ ולהשתולל בפעם הראשונה בחייהם.

“ביגלים בכל הגילאים זכו לקבל צ’אנס חדש לחיות והזדמנות לנחלים, לרכוש מחדש אמון בבני אדם ולזכות לאהבה חסרת תנאים מהמשפחות הכי טובות שיכלנו למצוא להם”, סיפר דובר העמותה. “רבים מהם יצאו מהכלוב עם התלהבות רבה ורצון עז לשחק, להריח, לרוץ ולהשתובב בדיוק כמו שכלבים אמורים לעשות, אבל חלקם עדין סובלים מפוסט טראומה. אנחנו מקווים שהאהבה והחום שיקבלו יעזרו להם להחלים ולחזור להיות מאושרים”.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...