7 סיבות להפוך את האופניים החשמליים לאקססורי החדש שלך

אחרי המתנה ארוכה ומד ציפיות גבוה, פיצוץ גשר מעריב התרחש סוף סוף במהלך הסופ”ש החולף ויחד איתו צפויות להתפוצץ גם כל התקוות שלנו להגיע למקום העבודה בזמן בשנתיים הקרובות לפחות.

מצד אחד החום ואחוזי הלחות הבלתי אפשריים מבטלים לחלוטין את האופציה ללכת ברגל ולהישאר שפויה. מצד שני, עבודות הרכבת הופכות את הנסיעה בתחבורה ציבורית למאתגרת מדי לשעת בוקר, את הנסיעה במונית למועילה בעיקר למונה ואת הנסיעה ברכב פרטי למשימה בלתי אפשרית, נטולת טום קרוז כמובן.

הבשורות הקשות לא פחות הן שאף אחד לא באמת מתכוון לרחם עליך. המשימה שלך נותרה אותה משימה: להגיע לעבודה בזמן ואם אפשר במצב צבירה שאינו נוזלי ומבעבע.

מה אם כן נשאר לך לעשות? ובכן, זה בהחלט הזמן להתחיל לאמץ קרוב אל ליבך חבר חדש ודו גלגלי שכובש את רחובות תל אביב בסערה. לא, אנחנו בהחלט לא מתכוונים לדו גלגלי שיצריך ממך עוד רשיון נהיגה ותשלום אסטרונומי על ביטוחים. אנחנו מדברים על אופניים חשמליים. הכלי, בה”א הידיעה. זה שיהפוך את החיים שלך ליפים וקלים הרבה יותר בעידן טרום הרכבת הקלה:

מה זה פקק בכלל?- עם אופניים חשמליים את לא תלויה יותר בתחבורה ציבורית או ברכב הפרטי. את לא צריכה לחשוש מכבישים פקוקים או חסומים כי המונחים האלה פשוט לא רלוונטיים לרוכבי אופניים.

זה להיות עם ולהרגיש בלי– את נהנית מכל היתרונות שיש לאופניים להציע, רק בלי להזיע.

הרבה יותר מהיר, הרבה יותר יעיל– המנוע הקטן שנמצא באופניים מאפשר לך להיות מהירה יותר ולהגיע לכל מקום אליו תרצי ברבע מהזמן. את הזמן שאת חוסכת תוכלי לנצל לקפה קטן או יותר מפתה מכך, לעוד חצי שעת שינה בבוקר.

מתי בפעם האחרונה חסכת כסף והרבה?– ביטוח, דלק, חניה או מונה אלה דברים שיפסיקו להטריד אותך ממש בקרוב. מה שאומר שכל ההוצאות שהיו קשורות אליהם פשוט יעלמו מחייך. את הכסף הזה תוכלי לנצל לדברים הרבה יותר נוצצים, כמו זוג הסנדלים שכבר חודשיים מציצים אליך מחלון הראווה בדיזינגוף.

הכירי את האקססורי החדש שלך– זה אולי לא נשמע סקסי במיוחד, אבל דעי לך שאופניים חשמליים מגיעים במגוון צורות ודגמים והם יקפיצו לגבהים חדשים כמעט כל לוק שלך.

לשרוף קלוריות כל הדרך למשרד– אומנם המנוע מייעל מאוד את הנסיעה, אבל זכרי שהרכיבה באופניים חשמליים, היא עדין רכיבה על אופניים והיא בריאה יותר מנסיעה ברכב או בתחבורה ציבורית.

לפרגן לסביבה– זו ההזדמנות שלך לקחת את עצמך סופסוף בידיים ולהשפיע על הסביבה שלך, ומה משפיע יותר מצמצום זיהום האוייר?

מוזמנת להעיף מבט באתר אקופאן יבואנית אופניים חשמליות ולקבל דיל שווה לרכישת אופניים שיקלו לך על החיים.

אקופאן

לייק לפטריה בפייסבוק