הצ’צ’נים בעקבות בראבא

המערכות יחסים כמו במערכות יחסים, צריך לדעת לשבור שיגרה לפעמים, כדי לא להתחיל להשתעמם. גידי גוב מלווה את הקמפיינים של בזק כבר הרבה זמן, ואין מה לומר, הוא מצחיק, חמוד, ולרוב מספק את הסחורה, אבל מה עם איזה ריגוש חדש? אין מה לדאוג, בבזק דאגו לנו ופינקו אותנו עם שלמה בראבא, הקומיקאי הגאון.

הפרסומת החדשה למבצע ההצטרפות לחבילת 20 מגה של בזק, נהדרת. בראבא מגלה כי כל האינפורמציה לגביו, לרבות פייסבוק, תמונות מהסחנה, הבגד ים המנומר ועוד, דלפה לטלוויזיה הביתית שלו. הצ’צ’נים, התורכים והגרמנים, כולם דולקים בעקבותיו. למזלו מדובר בסה”כ במבצע טלוויזיה חכמה במחיר מציאה בהצטרפות לאינטרנט המהיר של בזק.

מלבד הפרסומת המדליקה, ובניגוד להרבה מבצעים דומים בחברות סלולאריות לדוגמא, המבצע הזה מאוד משתלם. בהצטרפות לחבילה של בזק, תוכלו לרכוש טלוויזיה חכמה של סאמסונג במחיר שהוא אכן הכי זול בארץ כפי שנאמר בפרסומת. הטלויזיה מוצעת במחיר של 99 ש”ח כפול 36 חודשים, כלומר קצת פחות מ- 3600 ש”ח. גם אם תרצו להשתחרר מההתחייבות לכאורה לתשלומים לבזק, תצטרכו להשלים את הפרש התשלומים לפי 119 ש”ח לתשלום. כלומר, במקרה הגרוע ביותר, אם תתמתקו לאחר חודש, תשלמו כ- 4200 ש”ח. המחיר הרגיל אי שם בחוץ: 4800 ש”ח ומעלה.

נכון, חפרתי קצת על המספרים, אבל בעידן בו מנסים לדפוק אותנו בכל מקום (לפטופים ומכשירים סלולאריים מהחברה למשל), ראוי להתעכב על עסקה טובה ואמת בפרסום. כל הכבוד לבזק. כמובן שהמהלך הזה של בזק נובע מהתחרות הקשה עם הוט, שיצאה רק לאחרונה בחבילה הכוללת את כל השירותים (טלוויזיה, אינטרנט, טלפון) במחיר לא רע בכלל, אך זה לא משנה את העובדה כי מדובר ביופי של מבצע עבור מי שתכנן גם כך לקנות טלוויזיה חדשה.

לייק לפטריה בפייסבוק