בר רפאלי ורד אורבך במיטה בפרסומת חדשה של הודיס

אחרי פגישה מקדימה ומסקרנת לפני מספר חודשים בתכנית האירוח של רד ודביר, נפגשו אמש שניים מהכוכבים היותר לוהטים שיש לביצה הישראלית להציע, בר רפאלי ורד אורבך, לדייט שני, הפעם במיטה של אורבך. מדובר בפרסומת חדשה ומפתיעה למותג האופנה Hoodies, פרסומת שבעקבות תוכנה המיני נפסלה לשידור בשעות הצפייה המוקדמות ותשודר רק החל מהשעה 10 בערב.

כבר לפני חודש התבשרנו כי רפאלי ואורבך, סולן להקת רד בנד המעולה, הם הפרזנטורים החדשים של בית האופנה, אך גם אז, עם קבלת הידיעה, לא תארנו לעצמנו שזו תהיה התוצאה הסופית.

הפרסומת מאפשרת לרד אורבך, הבובה הסגולה והמגה מצחיקה, להגשים את חלומם של גברים רבים בארץ ובעולם, ולמצוא את עצמו במיטה עם בר רפאלי אחרי לילה פרוע. כשאורבך תוהה אם העניינים יכולים להיות יותר מוצלחים מזה, הוא מוצא עצמו מוקף בשלוש פעמים בר רפאלי, ששוטפות לו את הרכב, מצטלמות איתו בפוטו רצח, ומשחקות איתו פוקר עירום. בסופו של דבר הוא מקיץ מהפנטזיה, רק כדי לגלות שבר עדין שם, עומדת וקורצת, מתוקה ויפה מתמיד.


אמנם, הפרסומת היא בהחלט בעלת תוכן מיני בעייתי משהו, אך העובדה שמדובר בשורה התחתונה בבובה שנמצאת שם במיטה עם בר, מצליחה לרכך מעט את הקונספט, ולהשרות אוירה של הומור רד בנדי טיפוסי על הסרטון. למרות זאת, הסרטון הצליח במשימה שלו לעורר מיני פרובוקציה ברשת כשהגולשים מביעים את דעתם לכאן ולכאן בנוגע לאופיו הבוטה. אנחנו, לפרוטוקול, חושבים שמדובר בפרסומת כיפית ומשעשעת, בטח כשהיא נותנת לנו עוד הזדמנות לחוות שוב את הפנים היפות של הסלב הישראלי שאנחנו הכי אוהבים, רד.

קליק לכתבות נוספות על בר רפאלי

לייק לפטריה בפייסבוק