בגרופון פרסמו בפייסבוק את אחד המוצרים ההזויים בהיסטוריה ויצרו את שרשור התגובות הכי מצחיק אי פעם

אם גם אתם חובבי קניות ברשת ונוהגים לבקר באתרי קופונים וחנויות אינטרנטיות על בסיס קבוע, ודאי נתקלתם לא פעם בדילים משונים ומוזרים, אבל כנראה שאף אחד מהם הוא לא מצחיק והזוי כמו המוצר הגאוני הבא. בעמוד הפייסבוק של גרופון העולמית, פרסמו אתמול קישור לרכישת מוצר בשם "בננה באנקר" או "קייס לבננה" בתרגום חופשי לעברית, סוג של מתקן מוזר אליו מכניסים את הבננה שלכם כדי למנוע ממנה להימעך ולהירקב בזמן שאתם לוקחים אותה אתכם לעבודה, ללימודים או לבילוי רומנטי משותף בחוף הים.

אולם, כפי שבטח שמתם לב בעצמכם, המוצר המשונה הזה אולי מיועד לשמירה על בננות, אבל האסוציאציה הראשונה שעולה לראש כשמביטים בו היא הרבה פחות תמימה וקשורה יותר לעולם ה"צעצועים למבוגרים".

כצפוי, הגולשים בעמוד הפייסבוק של גרופון שמונה מעל 12 מיליון אוהדים, לא עמדו בפיתוי, התקשו להתעלם מ"ההרמה להנחתה" והחלו להפגיז את הפוסט באינסוף תגובות ושאלות מצחיקות ושנונות, כולן סביב עניין הדמיון הבלתי נמנע של המוצר לאביזרים אחרים שקשורים יותר לחדר המיטות.

אלא שהסיפור רק מתחיל כאן. בגרופון צפו מראש את ההערות הללו של הגולשים והחליטו להשיב לכל אחד מהם עם תגובות נגד תמימות לכאורה ומצחיקות לא פחות, שעונות ברצינות לכל טענותיהם והברקותיהם של הגולשים, במה שהתברר כמהלך גאוני במיוחד. התגובות של צוות גרופון סחטו עשרות אלפי לייקים מהגולשים המרוצים, והפכו את שרשור התגובות בפוסט לאחד המצחיקים אי פעם בפייסבוק ולמקרה שעוד יילמד בבתי ספר לפרסום ושיווק.

אגב, מיותר לציין שכל 540 היחידות שהוצעו למכירה נחטפו בתוך דקות והשאירו עשרות אלפי גולשים מאוכזבים מכך שלא יכלו לשים את ידם על המוצר האדיר הזה. גרופון בתגובה הודיע שתחדש את המלאי בהקדם האפשרי.

כך למשל, בתגובה לגולש ששאל האם הבננה-קייס מגיע עם קייס, ענו לו בגרופון "הוא בעצמו קייס!". גולש אחר תהה האם הקייס מגן עלינו ועל הבננות ממחלות נוספות וזכה לתשובה מדעית מפורטת. גולש נוסף שהכריז "אתם יודעים למה זה דומה נכון?" זכה לתשובה "כן, להשקעה כספית נהדרת". עוד גולשת כתבה "ולחשוב שכל החיים עשיתי את זה בצורה לא מוגנת" ונענתה ב"זה אף פעם לא מאוחר מידי להתחיל להגן על עצמך" וכו'. הנה מבחר קטן מהתגובות הקורעות ואת השאר תוכלו לקרוא כאן בשרשור המקורי של הפוסט.

בננה 5

דרך: Adfreak

לייק לפטריה בפייסבוק