פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

אז ועכשיו: כך נראים היום צוות השחקנים של "בחזרה לעתיד"

קשה להאמין אבל 30 שנים חלפו מאז יציאתו לאקרנים של הסרט הראשון בטרילוגיית 'בחזרה לעתיד', שובר הקופות המפלצתי אותו הפיק סטיבן ספילברג וביים רוברט זמקיס, שהפך לקאלט ומוקרן עד היום באינסוף שידורים חוזרים בערוצי הסרטים השונים ולעיתים גם בהקרנות במיוחדות בבתי קולנו ברחבי העולם.

ואם לא די בכך שסדרת הסרטים חגגה לאחרונה שלושה עשורים, בעוד ארבעה ימים בדיוק יגיע הרגע לו ציפו מליוני מעריצי סדרת הסרטים, כשהתאריך בלוח השנה יצביע על ה-21 באוקטובר 2015, התאריך העתידי אליו התעופפו מרטי ודוק באמצעות מכונית הדלוריאן החבוטה שלהם בסרט השני בסדרה. כזכור, השניים נחתו בעולם עתידני כאשר תסריטאי הסרט ניסוי להפעיל את הדמיון שלהם ולנסות לנחש כיצד יראה העולם שלהם 30 שנים קדימה, ולמעשה, הצליחו לפגוע בלא מעט דברים.

אז נכון, רובוטים עדין לא ממלאים לנו דלק במכוניות, שמצדן עדין נוסעות על הכביש ולא עפות באוויר, שרוכי הנעליים שלנו לא נקשרים מעצמם וסקייטבורדים עדין לא מרחפים מעל המדרכות, אבל משקפים חכמים, מחשבים שמקבלים הוראות קוליות, שיחות וידאו, מסכי ענק ומצלמות זעירות, חיישני תנועה ועוד בהחלט הפכו למציאות.

סדרת התמונות הבאה מציגה את הקאסט של "בחזרה לעתיד" כפי שאנחנו זוכרים אותם מימי הסרט הראשון, ולצד רגעי הנוסטלגיה ההם, את תמונות השחקנים כפי שהם נראים כיום, כמעט שלושה עשורים מאוחר יותר. כצפוי, הזמן עשה את שלו, הכוכבים התבגרו, אבל עדין עושים לנו חשק לסרט רביעי בסדרה.

מייקל ג'יי פוקס (מרטי מקפליי) וכריסטופר לויד (דוקטור אמט בראון)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Michael J Fox (@realmikejfox)

קריספין גלובר גילם את ג'ורג' מקפליי

ליה תומפסון גילמה את לוריין ביינס מקפליי

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lea Thompson (@lea_thompson)

תומאס וילסון גילם את ביף טאנן

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tom Wilson (@tomwilsonusa)

קלאודיה וולס גילמה את ג'ניפר פרקר

ג'יימס טולקן גילם את מר סטריקלנד

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RACC Signings (@raccsignings)

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...