פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

כך תבחרו מגבונים לתינוקכם

היכרות עם ההבדלים בין סוגי מגבונים היא משימה חשובה לכל הורה. אז איך משווים בין הסוגים, מה הקשר בין מגבון לעור התינוק וכיצד חוסכים בהוצאות בלי להתפשר על איכות? הנה כל התשובות

מגבונים מלווים הורים לילדים מרגע הלידה והרבה אחרי שהם נכנסים לגן. בעזרתם ניתן להתמודד עם כתמים, קמטים ולכלוך ורק בזכותם אפשר לצאת מהבית בראש שקט. למעשה, המגבונים נמצאים בראש רשימת ציוד החובה עבור הורים לילדים בכל הגילאים והשאלה היחידה היא כיצד בוחרים אותם בצורה נכונה.

בפועל, מגבונים לחים מיוצרים מסוג של בד או נייר שספוגים בחומרי ניקוי וחיטוי. הפקטור העיקרי שקובע את איכות המגבון הוא לפיכך החומר שממנו הם עשויים: מגבונים שמיועדים לניקוי הידיים אחרי האוכל כוללים יותר חומרי ניקוי ודטרגנטים, בעוד מגבונים שמיועדים להחתלה ובהם חומרים שתפקידם להרגיע את עור התינוק ולמנוע תפרחת חיתולים.

תמונה: pexels.com

ממה נובעים ההבדלים בין מגבונים?

ראשית, יש לקחת בחשבון הבדלים בין סוגים שונים של מגבונים ובעיקר בין כאלה שנמכרים עם או בלי בישום. מצד אחד, מגבונים עם בישום מתאימים לניקוי משטחים ובגדים, אך הם עלולים לגרות את עור התינוק. מצד שני, מגבונים ללא בישום מתאימים לתינוקות עם עור רגיש – אך היעילות שלהם מוגבלת.

שנית, יש מגבונים עם או בלי אלכוהול ומגבונים דקים ועבים. לזה יש לצרף את המגוון העצום של החברות שמוכרות מגבונים ואת ההבדלים בין המותגים. המסקנה היא שכדאי להיערך להתנסות בכמה סוגים של מגבונים לפני שמקבלים החלטה סופית, כמו גם להחליף מדי פעם את סוג המגבונים ולהיחשף ליתרונות של שיטות ייצור חדשות ומתקדמות יותר.

לגזור ולשלוף: טיפים לבחירת המגבון המושלם

הבעיה היא שמגבונים מסוימים מכילים כימיקלים, חומרי ריח, חומרים מסיסים וחומרי הלבנה. אם התינוק סובל מגרד, עדיף להשאיר את המקום יבש ולשטוף אותו במים כי מגבונים לחים דווקא יחמירו את המצב. במידה ונמצאים מחוץ לבית, אפשר להיעזר במגונים כדי לנקות את האזור – אך לאחר מכן להשאיר את התינוק ללא חיתול ועם בגד תחתון בלבד.

בנוסף, רצוי לבחור מגבונים לפי המלצות של חברים, קרובים ובני משפחה. המלצה אובייקטיבית מעניקה אינדיקציה מעולה לנוחות בעבודה עם מגבונים מסוימים לעומת אחרים ולהבדלים בין המותגים והחברות. אם באותה הזדמנות גם עוקבים אחרי המחירים ברשתות השיווק והפארם, אפשר לחסוך בהוצאות בלי להתפשר על האיכות.

טיפ לא פחות חשוב הוא להתייעץ עם רופא הילדים לגבי מגבונים לתינוקות עם עור רגיש. יש המון מגבונים שמטרתם היא להרגיע את העור ולהקל על הגירודים, לעומת מגבונים שבהם הדגש הוא על ניקוי וחיטוי בלבד.

לבסוף, רצוי להשתמש במגבונים היפואלרגניים ומתכלים גם כדי לשמור על איכות הסביבה ולא לשכוח להשליך אותם לפח ולא לאסלה על מנת למנוע סתימות מיותרות.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...