למה כדאי לך לרכוש מובייל לתינוק?

סביב כל תינוק חדש שנכנס אל תוך המשפחה ישנה התרגשות עצומה. אך מיד לאחר הלידה יהיה עלייך להכין את הקרקע על מנת להעניק לתינוק את הטוב ביותר. יש לא מעט צעצועים שתוכלי לרכוש לו, והרשימה למען האמת היא כמעט לא נגמרת. אך אחד מהצעצועים שהם חובה לכל תינוק מובייל, ככל הנראה כבר יצא לכם לשמוע עליו. מובייל לתינוק זה לא עוד סתם צעצוע, מדובר על צעצוע עם יתרונות שלא תוכלו למצוא באף צעצוע אחר. אז למה כדאי לכם לרכוש דווקא אותנו? אנו כאן כדי לעשות לכם קצת סדר.

Credit: Pixabay

מובייל לתינוק זה לא קישוט

לא מעט הורים נוטים לחשוב כי מובייל הוא סוג של קישוט, אך בפועל מדובר על צעצוע שהוא מעבר לכך. כמובן שהוא יכול להיות מאוד מרשים כאשר הוא נמצא על העגלה, אך זוהי לא אמורה להיות הסיבה לרכוש אותו. יש לא מעט סיבות אחרות שיכולות להפוך את הרכישה לחכמה יותר, רכישה שתאפשר לכם להרגיש טוב עם עצמכם. הרי בתור הורים אתם תרצו להעניק לתינוק הקטן את כל מה שהוא צריך כדי להתפתח.

חיזוק השרירים של התינוק

אחת מהפעולות החשובות ביותר שאותה מובייל לתינוק יכול להשיג היא חיזוק של השרירים בגופו. כאשר התינוק רק נולד הוא יידרש לבצע פעולות שונות כדי לחזק את השרירים. המובייל מחזיק את שרירי העיניים של התינוק בכך שהוא עוקב אחריו, ובנוסף גם את השרירים של הידיים והכתפיים. התינוק ירצה לקום לגעת במובייל, דבר שיחזק אצלו את כל השרירים בגוף. פתאום אתם כבר מבינים כי המובייל הוא הרבה מעבר לעוד סתם צעצוע.

העסקת התינוק לאורך זמן

לא מעט תינוקות אינם שקטים כאשר הם יושבים בתוך העגלה או העריסה לבד. בתור הורים עליכם לקחת בחשבון כי אתם תהיו מוכרחים להרגיל את התינוק לשבת בעגלה או בעריסה לאורך זמן. באמצעות מובייל לתינוק תוכלו להשיג את התועלת הכי גבוהה שיש, כי יהיה מה שיעסיק את התינוק. כך התינוק יבין כי גם אם הוא נמצא לבד בתוך העריסה או העגלה זה לא סוף העולם. הוא יתרכז בדברים שמעניינים אותו, ולא בכך שאין אף אחד בטווח הראייה.

צעצוע רלוונטי לשנה הראשונה

כאשר אתם רוכשים צעצועים לתינוק, עליכם לשאוף כי יהיה מדובר על צעצועים שיהיו רלוונטיים לאורך זמן. מובייל לתינוק לדוגמה יכול להיות בשימוש לאורך כל השנה הראשונה. התינוקות אוהבים מאוד להסתכל על המובייל בגיל צעיר, ואפילו בגיל טיפה בוגר יותר. כך שאתם יכולים להשתמש בצעצוע הזה בהשוואה לצעצועים אחרים לאורך זמן. כמובן שתוכלו לשמור את המובייל גם לתינוק הבא שייכנס אל תוך חיק המשפחה. תמיד טוב שיש מובייל איכותי בבית, אתם לא תהיו חייבים לרכוש כל פעם מחדש.

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק