פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

בנות הזוג האלו מצאו דרך מצחיקה ומקורית להכריז שהן בהריון

יש בערך אלף דרכים להעביר למשפחה ולחברים את הבשורה המשמחת על זה שנכנסתם להריון והסטטיסטיקה אומרת שבערך 99 אחוז מהן משעממות, סחיות ולא מקוריות בעליל. וזה בסדר, כי כל הקונספט הזה של להתרבות גם הוא די שחוק (אנשים עושים את זה כבר אלפי שנים, באמת שקשה לחדש).

אבל כמו שאתם בטח מנחשים, לא היינו מבזבזים את הזמן שלכם על עוד הודעה משעממת על הריון, אלא על הודעה מגניבה שמכניסה את ההורים לעתיד להיכל התהילה של ההריונות (כמו הזוג הזה, הזה וגם הזה). תכירו את הזוג שמספר לעולם על ההריון ובאותה נשימה גם מודיע: “אינני האבא”.

Coming July 2015

האמת שזה די הגיוני, בהתחשב בעובדה שיש כאן שתי אמהות, אבל זה ללא ספק גם מצחיק מאד – בעיקר אם שמים לב לפרצוף המבועת של האימא שבצד ימין.

התמונה הזאת של הזוג לובשות חולצות “אני בהריון” ו”אני לא האבא” הועלתה לרדיט תחת הכותרת ההולמת: “הכרזה לא מסורתית של זוג לא מסורתי”. אחת האמהות (זאת שהיא לא האבא) כתבה שם: “אשתי יצאה עם גברים לפני והיא תמיד חשבה שהיא תהיה בהריון. אני אף פעם לא רציתי להיות בהריון, אז הסתדר לנו סבבה”.

בגלל שברדיט גולשים אנשים נורמליים וסבירים ולא מתמודדים בפריימריז של הבית היהודי, התגובות היו מפרגנות מאד. פה ושם כמה היו כמה יציאות מוזרות, אבל לא ברור אם מדובר בהומופוביה או סתם הומור גרוע. הנה אחת כזאת לדוגמא ואת השרשור המלא ניתן למצוא כאן.

תגובה רדיט

quiz whatsapp group banner

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...