פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

אב טרי הצטלם עם בנו התינוק בלי חיתול ואז קרה הדבר הנוראי הבא

הורים טריים נוטים להשקיע באלבום תמונות מקצועי עם הרך הנולד, זה טרנד שרחוק מלהיות חדש, מרגש או מעניין (אלא אם כן יש לכם קשר דם לתינוק ואז זה בסדר). גם התמונות של אל פרגוסון הבריטי עם הבן שלו, טד, ארבעה ימים אחרי שנולד, לא באמת יוצאות דופן: אבא גאה, תינוק בלי חיתול וקצת פוזות למצלמה.

אלא שאז משהו השתבש. התינוק העירום עשה אחת משלוש הפעולות היחידות שמישהו בגילו יודע לעשות: לא לאכול, לא לישון… בקיצור, הוא עשה קקי. תזמון לא ממש מוצלח, בהתחשב בעובדה שטד היה נטול חיתול ושהוא נח על הזרוע של אבא שלו.

מי שהפגינה כישורי תזמון מוצלחים יותר הייתה הצלמת, קירסטי גרנט שהקליקה על המצלמה בשנייה הנכונה כדי לתפוס את הזרם החם שפרץ מהרך הנולד בעודו ניתז על הזרוע של אביו ועל השטיח שמונח מתחת.

האבא דווקא לא הופתע לגמרי וסיפר שההתכווצויות המוזרות באזור הבטן של טד היו רמז לזה שמשהו רע הולך לקרות. ואיך הוא הגיב לאירוע המוזר? הוא התחיל בלצחוק, המשיך עם דאגה ליד שלו, אחר כך עם דאגה לשטיח ולבסוף – עוד צחוק.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kirsty Grant (@kgrantphoto) on

הצלמת, שהייתה הראשונה להתעשת, השאירה את האב לטפל בבנו ובמפל הצואה והחליטה ללכת להציל דווקא את שטיח השאגי שעליו התרחש הצילום. באמצעות המון תושייה וטכניקה שלא לגמרי הצלחנו להבין, קירסטי הצילה את השטיח היקר, מה שמנע בוודאי המון מתיחות בין ההורים לתינוק התינוק שלהם.

ולמקרה שתהיתם, בני הזוג פרגוסון כבר הודיעו שהם אוהבים את התמונה ושאפילו יתלו אותו בחדר התינוקות.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...