לזוג הזה נמאס שמציקים להם עם שאלות על הריון אז הם עשו את הדבר האדיר הבא

אחת התופעות הכי מטרידות ממנה סובל כל זוג נשוי טרי שעדין לא הספיק להביא צאצא משלו לעולם, היא העובדה שכמעט כל אדם, החל מההורים ובני המשפחה הקרובים ועד חברים ועוברי אורח, מרשה לעצמו, בלי טיפת בושה, להיכנס להם היישר לחדר המיטות ולתהות מולם בקול רם כיצד ייתכן שהם עדין לא בהריון.

גם לאבי ומאט, זוג צעיר מאוסטרליה, נמאס מההפצרות החוזרות ונשנות של הוריהם שלא הפסיקו לנסות לדחוף אותם להיכנס כבר להריון, אז הם החליטו לעשות מעשה, לסתום להם את הפה אחת ולתמיד, ולהרחיב את המשפחה בדיוק כפי שציפו מהם. אולם, “התינוק” החדש של השניים לא ממש תאם את ציפיות ההורים ובמקום יצור ורדרד ובכיין, הפכו השניים הורים להאמפרי, כלבלב פרוותי ומתוק שהחליטו לאמץ.

כמובן, כדי להשלים את ההצגה לחלוטין וכמו זוגות רבים שזה עתה הביאו ילד חדש לעולם, אבי ומאט החליטו לא לוותר גם על צילומי הסטודיו המסורתיים של הרך הנולד, כשבתפקיד התינוק מככב הכלב המתוק שלהם.

הורים ותינוק כלב 1

הורים ותינוק כלב 2

מי שהגתה את הרעיון המשוגע והמצחיק הזה היא אלישה מינט, חברה טובה של בני הזוג וממש במקרה גם צלמת במקצועה. הרעיון לבצע את סט הצילומים המקורי הזה עלה במוחה בזמן שנסעה ברכב  ביחד עם בני הזוג בדרך חזרה ממקלט החיות ממנו אימצו את הכלב המתוק.

הורים ותינוק כלב 3

את סדרת התמונות שיצרה מגדירה הצלמת כפרודיה קלילה ומשעשעת על צילומי אחרי-הלידה של זוגות עם הרך הנולד שלהם.

הורים ותינוק כלב 4

הורים ותינוק כלב 5

“לי ולאבי יש חוש הומור משוגע ואנחנו אוהבות להדליק אחת את השנייה עם הרעיונות המשונים שלנו” סיפרה הצלמת. “יום הצילומים היה קורע. הגור הקטן נהנה מכל רגע, ובעיקר משלל הממתקים שקיבל כדי שיתנהג יפה”.

הורים ותינוק כלב 6

את התמונות שצילמה, פרסמה הצלמת בעמוד הפייסבוק שלה והופתעה מאלפי התגובות, הלייקים והשיתופים להם זכו הצילומים. “הכל התחיל בתור בדיחה פנימית שלנו. ממש לא ציפינו שככה יגיבו האנשים ושכל העניין הזה יהפוך לכל כך גדול. אני אבי ומאט המומים מכמות החשיפה לה זכו התמונות”, סיפרה הצלמת והוסיפה: “חלק מהגולשים טענו שיש לנו יותר מדי זמן פנוי. זה לא נכון, אנחנו פשוט אוהבים לנצל את הזמן שכן יש לנו כדי לעשות דברים יצירתיים”.

הורים ותינוק כלב 7

והנה עוד כמה תמונות מתוקות של הזוג המאושר ביחד עם האמפרי החמוד. אל תשכחו לפנות את אחד מימי השישי הקרובים לברית.

הורים ותינוק כלב 8

הורים ותינוק כלב 9

הורים ותינוק כלב 10

הורים ותינוק כלב 11

הורים ותינוק כלב 12

הורים ותינוק כלב 13

הורים ותינוק כלב 14

דרך buzzfeed

 

לייק לפטריה בפייסבוק