מצחיק: אם הכלבים שלנו יכלו לסמס לנו זה מה שהם היו כותבים

אחת התהיות הפופולריות של כל מי שמגדל בביתו כלב, היא מה היה קורה אילו הכלבים שלנו היו מסוגלים לדבר כמו בני אדם, לתקשר איתנו, ולמר לנו מה הם חושבים באמת עלינו ועל החיים בעולם המשוגע הזה. בעוד חלק מבעלי הכלבים פותרים את העניין הזה באמצעות דיבוב קבוע של הכלב שלהם (תודו שגם אתם עושים את זה), יש מי שלקח את העניין צעד אחד קדימה, ולפחות עד שכלבים ילמדו עברית, מדובר בתחליף ראוי.

בעמותת הכלבים “חבר”, המפעילה מקלט חיות ופועלת למען זכויות בעלי החיים, פרסמו בעמוד הפייסבוק שלהם סדרת תמונות מצחיקה, המציגה צילומי מסך מתוך שיחות משעשעות ופיקטיביות בין כלב לבעלים שלו באמצעות הודעות טקסט בסמארטפון, שיחות שמעניקות לנו הצצה ייחודית לעולמם המופרע של הכלבים ולמערכת היחסים המורכבת שלהם איתנו הבעלים.

במקור, פורסמו השיחות שתורגמו לעברית על ידי העמותה בטאמבלר הנהדר Texts from dog, בלוג ותיק ומאוד פופולארי שזכה לאהדה רבה ולחשיפה ענקית ברחבי הרשת כשעלה לאוויר אי שם ב-2012, ובמשך יותר משנתיים, עד שהפסיק להתעדכן, פרסם עשרות צילומי מסך דומים עם שיחות קורעות בין הכלב רקסי לבעלים שלו. הנה כמה דוגמאות מצחיקות בעברית, ובהמשך עוד כמה באנגלית מתוך הטאמבלר המקורי.

טקסטים מהכלב 1

טקסטים מהכלב 2

טקסטים מהכלב 4

טקסטים מהכלב 5

טקסטים מהכלב 6

טקסטים מהכלב 7

טקסטים מהכלב 8

טקסטים מהכלב 9

רקסי 1

רקסי 2

רקסי 3

רקסי 4

רקסי 5

 

והנה עוד כמה דוגמאות מצחיקות מתוך הבלוג המקורי:

טקסטים מהכלב 10

טקסטים מהכלב 11

טקסטים מהכלב 12

טקסטים מהכלב 13

טקסטים מהכלב 14

טקסטים מהכלב 15

טקסטים מהכלב 16

טקסטים מהכלב 17

טקסטים מהכלב 18

קליק לפרסום המקורי בעמוד הפייסבוק של עמותת חבר

קליק לעוד שיחות מצחיקות בטאמבלר texts from dog

לייק לפטריה בפייסבוק