מכירת רכבים לפירוק – איך עושים את זה וכמה תקבלו?

אם אתם מעוניינים להרוויח כסף תמורת מכירת רכבים לפירוק, להלן מספר טיפים אשר יסייעו לכם לבחור את החברה או את אדם אשר יקנו ממכם את אותם הרכבים וליהנות בסופו של תהליך, מהעסקה המשתלמת ביותר אותה תוכלו לקבל:

  • מענה לדרישות הקונים – יש לוודא בשלב הראשון והמקדים, שהרכב או הרכבים שברשותכם אכן עונים על דרישות וצרכי הקונים הפוטנציאליים, כי כאמור, רק בצורה כזאת תוכלו להגיע למצב שאתם סוגרים עסקה, לעיתים כבר במסגרת שיחת הטלפון הראשונית ניתן יהיה להגיע להבנה אם אפשרת להתקדם לקראת סגירת עסקה או שזה כלל לא מתאים ואז תוכלו להמשיך ולחפש קונים פוטנציאליים אחרים.
  • סכום הכסף שתקבלו מהעסקה – גובה התשלום שתקבלו עבור רכבכם תלוי בגורמים רבים כמו: סוג הרכב, מצב הרכב והחלקים ושיקולים אישיים של הרוכש. כמובן, שאם אתם לא מגיעים לעמק השווה עם הקונה, תוכלו תמיד לפנות לקונים פוטנציאליים נוספים ולנסות ולראות מי יציע לכם את העסקה הכי טובה, זכרו שהמטרה שלכם היא לקבל את סכום הכסף המקסימאלי בהליך מכירת רכבים לפירוק.
    *במידה והרכב שלכם לא יהיה שווה יותר מדי הסוחרים אשר קונים רכבים לפירוק ישלמו בממוצע 500 שקלים כמחיר מינימום.
  • שירות הלקוחות של החברה – האם החברה אשר אמורה לקנות ממכם את הרכבים או הסוחר שקונה רכבים לפירוק מקפיד על זמינות גבוהה? האם במסגרת השירות שלהםיגיע עד אליכם במטרה לקחת את הרכב בעת הצורך, חשוב לוודא לוחות זמניםמדוייקים ולוודא שהחברה מגיעה עם גרר ייעודי.
  • התנאים של העסקה – האם התשלום בעבור הרכב מתבצע במזומן, בתשלומים או בדרכים אחרות, באפשרותכם לסגור בסופו של דבר עסקה עם החברה אשר תציע את התנאים האטרקטיביים ביותר האפשריים מבין החלופות, כמוב שיש לקחת בחשבון לא רק את תנאי העסקה אלא גם את גובה ההצעה שתקבלו עבור הרכב שלכם.
קרדיט: עומר ברוך קונה רכבים לפירוק

מקסימום כסף במינימום מאמץ

בסופו של דבר, אם אתם מעוניינים בהליך של מכירת רכבים לפירוק, המטרה שלכם תהיה ליהנות מעסקת מכירת רכבים לפירוק במסגרתה תוכלו לקבל את סכום הכסף המקסימאלי בעבור הרכב – בהתבסס על מצבו ועל איכות החלקים שלו וכמובן, גם להשקיע את המאמצים המינימאליים בכדי להוציא את העסקה הזאת לפועל.

במקרים רבים, תוכלו לסגור עסקה שכזאת מבלי שתצטרכו אפילו לקום מהכיסא, כל שאתם צריכים לעשות זה לאתר חברה או איש מקצוע אשר מעוניין לרכוש רכבים לפירוק, ליצור עמו קשר, לתת לו את כל הפרטים המדויקים והאמינים לגבי הרכב שלכם וכאמור, הוא כבר יגיע לבצע את הבדיקות הרלוונטיות ובמידה וזה יתאים לו, תוכלו לסגור אתו עסקה והוא כבר ידאג לאסוף את הרכב ממקום הימצאו.
כאן חשוב לציין שלעיתים תצטרכו לדבר עם מספר חברות או אנשים מקצוע עד שתאתרו את אלו אשר יציעו לכם את העסקה האופטימאלית – אבל כאמור, כל הנושא הזה ידרוש ממכם בסך הכול לערוך כמה שיחות טלפון וזה ללא כל ספק שווה את סכום הכסף אותו אתם עתידים לקבל בתמורה לרכב שלכם.

מה השלבים החשובים שעליכם לבצע?

בשלב הראשון של התהליך עליכם לגשת למשרד הרישוי בכדי להוריד את הרכב מהכביש על מנת שיוכל לעבור הלאה לסוחר קונה רכבים לפירוק.

חשוב לציין במידה ויש לכם עדיין טסט על הרכב אתם תהיו זכאים לקבל החזר אגרה עבור החודשים הנותרים בצורה יחסית.

לאחר שיש לכם את כל האישורים ניתן לפנות לסוחר קונה רכבים שיגיע עד אליכם, חשוב לזכור שמרגע זה אסור לכם להניע את הרכב!

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק