מה יותר טוב, גדול יותר, או קטן יותר?

אם אתם חובבי כדורסל בכלל, או NBA בפרט, אתם ודאי מתגעגעים לימים בהם יכלתם לראות את אגדות הכדורסל מג’יק ג’ונסון, קארים עבדול גבא’ר ולארי בירד, משחקים על מגרש אחד. אז נכון, יהיו מי שיגידו שרמת הכדורסל היום היא שונה, ושהכוכבים הגדולים של שנות האלפיים הם לא פחות מוכשרים מאלו של שנות השמונים, אך חובבי הנוסטלגיה ודאי ישמחו לצפות בחבורה הזו שוב, במקום אחד, הפעם כחלק מפרסומת משעשעת במיוחד לרשת התקשורת האמריקאית AT&T.

צמד הפרסומות הבאות, הן חלק מהקמפיין האחרון של AT&T, העונה לשם Its not complicated והן מציגות ארבע אגדות כדורסל, ישובות זה לצד זה לצד שולחן במקום שנראה כמו גן ילדים. המנחה שנמצא עמם בשולחן מציג בפניהם צמד שאלות: האם בכדורסל חשוב להיות גדול יותר או קטן יותר, והאם מהיר יותר או איטי יותר?

כדורסל

צמד הפרסומות הללו הן כאמור סרטוני המשך לסרטונים שפורסמו לפני מספר שבועות, בהם ילדים מחליפים את כוכבי הכדורסל, ועונים גם הם על שאלות בסגנון ‘איפה היית מעדיף לשחק כדורסל, בטצטדיון גדול או בחניה?’. כמובן, המסר השיווקי אותו מנסים להעביר בחברת התקשורת הוא שתמיד עדיף גדול יותר, ומהיר יותר, בדיוק כמו הרשת הסלולארית שלהם.

הסרטון הראשון המופיע כאן היא גם המצחיקה יותר מבי ןהשניים, כשבהמשך הפוסט תוכלו לצפות בפרסומות הקודמות בקמפיין.הפרסומות הקודמות בקמפיין, בכיכוב ילדים אמיתיים:
לייק לפטריה בפייסבוק