פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

סרט בוליוודי: ההודים נגד אשטון קוצ’ר

לאחר הפרידה המתוקשרת מדמי מור, חזר אשטון קוצ’ר בשבועות האחרונים, להיות הסחורה הפנויה הכי חמה על המדף. כיאה לגאון מדיות חברתיות, קוצ’ר לא קפא על השמרים ומהר מאוד ניצל את גלי הפרידה שלו לפרויקט חדש, או יותר נכון קמפיין חדש ושערורייתי בכיכובו. אגב, נראה אתכם מנחשים לפני שאתם קוראים את הפוסט, איזה מוצר מפרסם הקמפיין.

הסרטון המרכזי של הקמפיין מציג את קוצ’ר במגוון דמויות משעשעות אותן הוא מגלם, המציגות את עצמן מול המצלמה עבור אתר הכרויות עולמי חדש בשם world wide lovers. קוצ’ר מגלם את ראג’, מפיק בוליוודי הודי משעשע, סוורדף, הבייקר הדרומי והדביל, את נייג’ל, בחור שאנטי-רוחני עם ראסטות, המסוגל במבט אחד בעיניים שלה, לקבוע עם הטבור שלה בולט החוצה או פנימה וכמובן את עצמו.

אז למה שערורייתי אתם שואלים? בעיקר בגלל דמותו של ראג’. קולות רבים בארצות הברית, ובייחוד ההודים, טוענים שסרטוני הפרסומת האלה בהפקת סוכנות הפרסום  Zambeziהם גזעניים ומלגלגים על התרבות שלהם כמה שנראה כמו דעות קדומות וסטיגמות מיושנות בסגנון הפרסים הקמצנים. האמת? סתם קטנוניים. ובכל זאת, כל הדיבורים סביב הפרסומת יצרו שיח מטורף ברשת בדמות מאות שיתופים ועשרות פוסטים שנכתבו עליה בבלוגים ברחבי ארצות הברית. כמובן, שגם מד הצפיות של הסרטון לא עוצר ותוך 24 שעות צברה הפרסומת כבר יותר מחצי מליון צפיות.

בנוסף לסרטון הראשי, בערוץ היוטיוב של worldwidelovers תוכלו למצוא את הסרטונים המלאים של כל אחת מהדמויות. כל הסרטונים נראים דיי חלטוריסטים, בהפקה דלת תקציב ומפנים את הגולשים בסיומם לאתר ההיכרויות החדש בכתובת worldwidelovers.com. אין בפרסומת הזאת שום דבר הרומז על המוצר האמיתי אותו קוצ’ר מפרסם. קליק על הקישור לאתר יוביל אתכם לעמוד פייסבוק של החברה העומדת מאחורי הקמפיין, ולפיצוח תעלומת הסרטונים. בסה”כ מדובר בפרסומת לחטיף צ’יפס בשם popchips שהסלוגן שלו הוא all natural, מה שיוצר את הקישור לקמפיין השידוכים ההזוי הזה באמצעות המסר תהיה טבעי כמו צ’יפס, או משהו בסגנון. ביקורת או לא ביקורת, קוצ’ר עשה את שלו, והוא יכול לחזור הביתה מרוצה. צפו בסרטון והחליטו בעצמכם אם מדובר בסרטון מצחיקולי או קטע לא קולי.


quiz whatsapp group banner

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...