הרשת נפרדת מאריק איינשטיין: מיטב הסטטוסים והפוסטים המרגשים (מתעדכן)

אתמול בערב היכתה את כולנו בתדהמה ההודעה המפתיעה על מותו של גדול בזמרים והיוצרים הישראלים, אריק איינשטיין. איינשטיין, 74, הובהל לבית החולים עם מפרצת בעורק הראשי של הלב, תופעה שלא מותירה הרבה סיכוי להישאר בחיים, ולצערינו, זה גם היה הסוף שנכתב אמש לסיפור חייו של איינשטיין.

אף אדם לא מאחל לעצמו בחייו להגיע לרגע בו הוא צריך להספיד אדם קרוב, חבר, או חלילה, בן משפחה, והנה הבוקר, כולנו מתעוררים ליום בו אנו מרגישים שאנחנו חייבים לחלוק כבוד אחרון לאיש שנגע בכולנו בכל כך הרבה דרכים ומובנים, ונשארים חסרי מילים , חסרי יכולת לבטא את התחושות האמיתיות והכואבות שלנו בבוקר הסתיו השרבי והמלנכולי הזה.

עוד בפטריה: שיחת הבוקר המפתיעה של שי ודרור עם אריק איינשטיין בבוקר יום מותו

ובכל זאת, על אף הקושי, הפרידה מאריק איינשטיין מצליחה להוציא מאיתנו מילים מפתיעות, מצחיקות, מרגשות, כואבות ועצמתיות. קירות הפייסבוק שלנו מלאים בשירים של איינשטיין, כתבות על איינשטיין, ראיונות ישנים, קטעים מסרטים וממערכונים, ובעיקר המון המון מילות פרידה של אנשים שלא הכירו את איינשטיין ברמה האישית, אבל הכירו אותו כל כך ברמה האישית.

אספנו עבורכם את מיטב הסטטוסים והפוסטים שלכם הגולשים, ואתם מוזמנים לשלוח לנו דברים שכתבתם אתם, ואנחנו נוסיף אותם לפוסט. בינתיים נמשיך להתענג על שיריו הגדולים של איינשטיין ולזמזם “זה רק הסתיו וזה עובר”.

 

שרון ארמי

 

 

 

איתן זינגר
דייב שוורץ
לימור פרלברג
מורן מרציאנו

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק