פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

צחוק אחרון: אריק איינשטיין בשיחת בוקר מפתיעה עם שי ודרור שעות לפני מותו

נסתרות הן דרכי הגורל. דווקא עכשיו, רגע לפני טור חדש ומפתיע במעריב, ודווקא ביום היחיד מזה שנים בו החליט אריק איינשטיין להעניק לנו מנה מזערית סמלית של קולו ופרצופו במספר ראיונות ברדיו ובטלויזיה בעקבות הטור החדש, בגד בו הגוף שלו, והוא איננו. אריק אינינשטיין, גדול הזמרים והיוצרים הישראלים, היה אמנם איש מופנם אך גם איש מצחיק מאוד, שדאג שהמוני החברים שלו, איתם בילה את מרבית זמנו בבית או בטלפון, לא יוריד את החיוך מפניהם לרגע.

ואולי, דווקא בגלל התכונה הזאת ולמרות העצב הרב, אי אפשר שלא לצחוק כשמקשיבים לאיינשטיין משוחח מתוך שינה עם שי ודרור, במסגרת פינתם "שיחת בוקר מפתיעה" בתכנית הבוקר שלהם ברדיו 103FM. צמד המצחיקנים התקשר במפתיע לאיינשטיין והעיר אותו משנתו על מנת לברך אותו על הטור החדש שלו במעריב. איינשטיין המבולבל שזה עתה התעורר בעקבות צלצול הטלפון התעשת בשניות ובשיחה קצרצרה של כארבעים שניות הצליח להוכיח מדוע הוא אחד האנשים המקסימים והמצחיקים. כך למשל, כשנשמע כאילו זה עתה התעורר, שאל אותו שי: "אתה רדום?" ואיינשטיין לא התבלבל וענה לו "אני לא רדום, אני ישן". אי אפשר שלא לצחוק.

אני בטוח ששי ודרור לא תיארו לעצמם ששיחת הבוקר המפתיעה שלהם איתו תהיה גם אחת השיחות האחרונות שלו בתקשורת, ואני בטוח שיהיו מי שיבקרו אותם על "הטרדת מנוח ביום פטירתו", אך למרות שעברו על "חוקי אריק איינשטיין" והטרידו אותו במקום בו הכי פחות נוח לו, אפשר לסנן בשקט "תודה" קטנה לשניים, שסיפקו לנו בלי ידיעתם ובעל כורחם, עוד רגע אחד אחרון וקסום של אגדת המוזיקה הזאת. מצמרר.


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...