פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

בדרך לאפליקציה הראשונה שלכם

אפליקציה מאפשרת להפוך רעיון למציאות ולגלות יוזמה בתחומים שונים. עם זאת, הדרך רצופה מכשולים וצריך לבחור בין קורסים מקוונים, הכשרה אקדמיה, השקעה כספית, שותפות ומעורבות חיצונית

פיתוח אפליקציה כרוך בהשקעה לא מבוטלת של זמן, כסף ומשאבים. הנה כמה דרכים לעשות זאת:

קרדיט: pixabay.com

קורס מקוון

יש שורה ארוכה של קורסים מקוונים באינטרנט שבאמצעותם אפשר ללמוד כיצד לפתח אפליקציות. חלק מהקורסים הם בחינם, אחרים בתשלום ויש גם מסלולים שבהם ניתן לשלב בין שיעורים מסוימים ללא עלות לבין שיעורים במחיר מלא. בכל מקרה, קורס מקוון זמין עבורכם מכל מכשיר עם חיבור לאינטרנט והוא לא דורש יותר מאשר השקעה של זמן.

קורס מקוון יכול להתאים לאנשים עם או בלי רקע בתכנות. במקביל, הקורס מהווה שלב בדרך לאפליקציה הראשונה עבור כאלה שהתנסו בתחום אך נטשו באמצע ההכשרה.

הכשרה אקדמית

הכשרה אקדמית יסודית, מבוססת וארוכה היא הדרך הבטוחה אך המאתגרת ביותר לפתח את האפליקציה הראשונה בחייכם. אין כמובן תחליף לידע שאותו תרכשו במהלך תואר במדעי המחשב, אך זה מסלול שלא מתאים לכולם.

ראשית, תנאי הקבלה מחמירים ובמוסדות האקדמיים השונים ברחבי העולם מציבים אתגרים משמעותיים בפני המועמדים. שנית, הכשרה אקדמית לא מבטיחה לכם השתלבות מעשית בתחום ההייטק. מטרת ההכשרה היא להעניק לכם את הרקע העיוני והתיאורטי, בעוד מיד לאחריה תצטרכו למצוא בעצמכם את הדרך להגשים את החלום.

פניה לחברה חיצונית

האמת היא שאתם לא חייבים לפתח בעצמכם את האפליקציה על מנת ליהנות מהתועלת שהיא אמורה להביא. פניה לחברה חיצונית תאפשר לכם לבצע מיקור חוץ של העניין ולהמשיך להיות מעורבים בנושא הפיתוח, האפיון וההקמה של הפרויקט.

היתרון של פניה לחברה חיצונית בא לידי ביטוי בהעברת האחריות למישהו אחר, אך החיסרון הוא שלא כל חברה תעמוד בסטנדרטים שתציבו.

שותפות

יזמים רבים מנצלים את היתרון של שותפות על מנת להגיע לאפליקציה הראשונה שלהם. האפשרויות נעות בין כניסה כשותפים לחברת סטארט אפ שנמצאת בתחילת דרכה, לבין יצירת קשר עם אנשים שמתמחים בתכנות ומעוניינים בגיבוי ניהולי.

לחילופין, מי שיש לו רקע בסיסי בתכנות ופיתוח אפליקציות יכול למצוא שותפים עם מיומנויות אחרות ולהוריד מעצמו חלק ניכר מהסיכון. את החיפוש אחר שותפים רצוי להתחיל מוקדם כדי להשקיע חלק ניכר בהתרשמות אישית מהם.

השקעה כספית

השקעה כספית תאפשר לכם להיות מעורבים ברמה כזו או אחרת בתהליך של פיתוח אפליקציה. רמת המעורבות תושפע מגובה ההשקעה, כי ככל שתשימו יותר כסף כך סביר להניח שתזכו לקחת חלק בתהליך קבלת ההחלטות.

בנוסף, השקעה כספית יכולה להתאים למי שכבר היה מעורב באפליקציות או למי שרוצה לפזר סיכונים. את ההשקעה יש לתכנן היטב ותוך התייעצות עם גורם חיצוני שמכיר את התחום והענף.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...