פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

בואו לסרט: הפטריה מחלקת 20 כרטיסים זוגיים במתנה למותחן האימה החדש “אנאבל”

בהנחה שאתם לא ראש הממשלה או מנכ”לים של תאגיד ענק, אתם כנראה פנויים לפחות באחד הערבים בחודש הקרוב. ואם אכן זהו המצב, ודאי לא תתנגדו לקבל במתנה זוג כרטיסים לסרט המתח-אימה החדש “אנאבל” שיוצא לאקרנים בסוף השבוע הקרוב. עבור אלה מכם שלא מכירים, מדובר בשילוב של ספין אוף ופריקוול לסרט המעולה “לזמן את הרוע”, סרט שיצא בשנה שעברה, הפך להצלחה אדירה בקופות וזכה לביקורות מצויינות ומפרגנות.

“אנאבל” הוא סרט חדש בהפקתו של הבמאי והמפיק המוערך ג’יימס ואן, מי שעומד מאחורי כמה מסרטי האימה היותר איכותיים של העשור החולף, ומי שיצר את אחד המוצלחים והמופרעים שבהם, “המסור”.

הסרט מגולל את סיפורו של זוג אמריקאי חביב בשנות השבעים, הממתין להולדת בתם הראשונה. במהלך ההריון, מעניק האב לאשתו בובת וינטג’ של ילדה קטנה במתנה. לאחר שהזוג מותקף באלימות על ידי חברי כת שטנית בביתם, מתחילה שרשרת אירועים הזויים ומופרעים, כשעל הבובה משתלטת רוח אכזרית הרודפת את בני המשפחה והתינוקת החדשה ומאיימת לפגוע בהם.

למרבה הפלא, ההתרחשויות בסרט מבוססות על סיפורם האמיתי של הזוג לוריין ואד וורן, צמד חוקרי פעילות על טבעית, אליהם הגיעה אשה שטענה שכוחות רעים השתלטו על הבובה שלה, אנאבל. במציאות אגב, לאחר סדרת התרחשויות הזויות ולא הגיוניות, ננעלה הבובה אנאבל בארון זכוכית במוזיאון בקונטיקט, שם היא יושבת עד היום, כשהמבקרים במקום מוזהרים שלא להתקרב או לגעת בארון מחשש לחייהם.

אז איך זוכים בכרטיסים? צופים בטריילר הרשמי של הסרט, עונים על שלוש שאלות לא ממש מורכבות, ונכנסים להגרלה. 20 כרטיסים זוגיים לסרט יחולקו בין המשתתפים בפעילות.

*** הפעילות הסתיימה, הודעה לזוכים תשלח בימים הקרובים ***

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...