פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מופרע: אניטה פללי מתגייסת לצער בעלי חיים

אחת לכמה זמן, בלי שום התראה מוקדמת זה קורה. אנחנו מתעוררים בבוקר, מנהלים את חיינו כרגיל, ואז מגלים לפתע שאניטה פללי, כוכבת הבידור הישראלית הגדולה מכולם, שוב פרצה לחיינו בקול תרועה צורם.

עבורי, המאורע הזה התרחש אתמול בשעת אחר הצהריים מאוחרת, בה נחשפתי לראשונה לסרטון פרסומת חדשה של עמותת צער בעלי חיים בתל אביב, בכיכובה של מי שבאופן דיי מפתיעה החלה את הקריירה שלה כדוגמנית ואף זכתה לכינוי "הישבן של המדינה".

פללי, שרוטה עם תעודות, ידועה בין שאר מעלותיה גם בחיבתה לחיות, בעיקר בזכות העובדה שלא יכלה להיפרד מכלבתה אחרי מותה ולכן פחלצה אותה והציגה אותה בטלויזיה במספר הזדמנויות שונות. בפינה החדשה של אניטה בעמוד הפייסבוק של צער בעלי חיים תל אביב, תייעץ אניטה במגוון נושאים הקשורים לבעלי חיים ולפעילות העמותה.

בסרטון הראשון בסדרה, שעלה לרשת לפני כמה ימים, מלווה אניטה חילוץ של חתול מתוק שנתקע על עץ אורן בפתח תקווה, חולץ על ידי העמותה, וכמובן זכה לשם המקורי 'אורן'. אניטה קוראת לכם לעזור לחיות בצמוקה, ולא להסס להתקשר לעמותה וכמובן, לבוא לאמץ את החתול המתוק. כפי שאתם ודאי מנחשים, הסרטון בכיכובה של אניטה הוא אחד ההזויים שתראו, מלווה בצווחות ובמניירות המוכרות של אניטה, אחת הדמויות הכי צבעוניות שנראו כאן.

קל מאוד לצחוק על אניטה, ולקבוע כי הסרטון "גרוע ברמות משובחות" כפי שאחד הגולשים קבע, אך במקרה הזה חייבים לפרגן לה ולהעריך את נכונותה לעזור ולהשתתף בקידום פעילותה החשובה של העמותה, גם אם מדובר בקליפ חלטוריסטי ומופרע.

אתם מוזמנים לתת לייק לעמוד צער בעלי חיים, ולעקוב גם אחרי הפינות הבאות של אניטה שצפויות להיות לא פחות מופרעות. קאלט במייטבו.


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...