נהדר: שי הציע נישואין לחברתו באמצעות סרטון אנימציה משוגע ומקסים

כל מי שכבר יצא לו להציע נישואין לפחות פעם אחת בחייו, יודע שמדובר במלאכה לא פשוטה. המשקל על הכתפיים כבד, ותמיד ישנה הרגשה שבת הזוג מצפה להצעה רומנטית ומיוחדת וכמובן, שונה מכל הצעת נישואין שהתקיימה אי פעם.

שי עדיאל, 28, סטודנט בבצלאל, החליט לנצל את את לימודי האנימציה שלו בכדי לייצר הצעת נישואין מקסימה ויצירתית במיוחד עבור בת זוגו רחלי. במשך קרוב לחצי שנה, עבד עדיאל ביחד עם שותפו ללימודים איל חירורג על הסרטון המשעשע והמגניב הזה, המציג את עלילותיו של שי מימי הדייטינג העליזים ועד שפגש לראשונה את נערת החלומות רחלי, מי שעתידה להיות אשתו בעוד כמה חודשים.


העבודה על הסרטון הנהדר הזה הייתה לא פשוטה כלל ודרשה משי ולשמור על חשאיות ודיסקרטיות במהלך כל תקופת היצירה, אך למרות המתח הרב בפרק הזמן הארוך הזה ולמרות המניפולציות המתוחכמות בהן נאלץ להשתמש בכדי להרוויח זמן ולחמוק מהבית לטובת העבודה על הסרטון, כפי שתוכלו לראות בסרטון, העבודה הקשה בהחלט השתלמה.

לאחר שסיים ליצור את הסרטון, הציע שי לרחלי לצפות בפרוייקט שהוא ואיל עובדים עליו זה כמה חודשים. היא כמובן הסכימה, והופתעה לגלות שהפרוייקט המדובר הוא בעצם הצעת הנישואין המרגשת לה חיכתה. שי שלף טבעת, רחלי אמרה כן, והשניים צפויים לחיות באושר ועושר עד עצם יום כלשהו.

לייק לפטריה בפייסבוק