פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

אב מבצע ריקוד משותף עם בתו המשותקת בסרטון מרגש וקורע לב

מקינזי קרי, הילדה המתוקה בסרטון הבא, היא ממש כמו כל בת 12 טיפוסית. היא אוהבת את הסרט frozen, מעדיפה את הצבע הורוד, אוהבת לרקוד ולשחק עם חברות וגם להאזין למוזיקת פופ. אלא שבניגוד לשאר הבנות בגילה, מקינזי סובלת ממחלה קשה, המאיימת על חייה וגורמת לה לבעיות התפתחותיות ושיתוק בחלקים גדולים מגופה.

לאחרונה, התקיים בבית הספר בו לומדת מקינזי פסטיבל הקיץ המסורתי, וגם מצבה הרפואי הלא קל של מקינזי לא מנע ממנה לעלות על הבמה, ובאמצעות קצת עזרה מאביה, לרגש את הקהל עד דמעות בריקוד משותף עם אביה, שנתן את כל כולו בכדי שבתו תחווה כמו כולם את המסיבה.


הסרטון קורע הלב הזה מציג את אביה של מקינזי כשהוא דוחף את כסא הגלגלים שלה לבמה, ולצלילי השיר המרגש The Climb של מיילי סיירוס, מבצע ריקוד כל כך נוגע ללב במשותף עם בתו. בתחילת הסרטון נראה כי מצבה הקשה של מקינזי מקשה עליה לבטא רגש ופרצופה נראה קפוא, ואולם, ברגעי הסיום של הסרטון, כשאביה מניף אותה אל על ואוחז אותה בידיו, אי אפשר לפסספס את החיוך הזה שלה, שאף עין לא יכולה להישאר יבשה מולו.

רגעי  האושר הקטנים הללו של מקינזי לקול תשואות הקהל הפכו את הסרטון ללהיט ויראלי ברשת עם מליוני צפיות בימים האחרונים מאז פורסם, ואפשר בהחלט להבין מדוע. הכינו את הממחטות.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...