פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

פסטיבל המוזיקה האיכותי באמסטרדם

פסטיבל המוזיקה השורשית מתקיים באמסטרדם מדי שנה בחודש יוני ולצדו עוד המון אירועים שווים. כך תשתלבו בחגיגות ותספיקו כמה שיותר

יוני הוא אחד החודשים המומלצים לטיול באירופה בכלל ובאמסטרדם בפרט. רגע לפני החופש הגדול ונהירת הישראלים לחו"ל, אפשר לנחות באמסטרדם ולבלות עם המקומיים על רקע שמש מלטפת ואקלים מושלם. בנוסף, בדיוק בחודש יוני מדי שנה מתקיים פסטיבל אטרקטיבי שמוקדש כל כולו למוזיקה שורשית.

פסטיבל המוזיקה שנחשב לאחד האיכותיים ביותר בעיר, Amsterdam Roots Festival, מתכתב בצורה מדויקת עם ההיסטוריה של הולנד. הוא נמשך כמה ימים ובמהלכו אנשים מרחבי העולם רוקדים ונהנים לצליל מוזיקה אלטרנטיבית עם ערך מוסף. בניגוד למסיבות שנערכות במועדונים ובברים, פסטיבל המוזיקה השורשית מרגיש הרבה יותר אותנטי ולכן עשרות אלפים פוקדים אותו מדי שנה.

צילום: pexels.com

כך תתכוננו לפסטיבל בצורה נכונה

יש כמה שלבים שמפרידים ביניכם לבין השתתפות בפסטיבל המוזיקה השורשית באמסטרדם. ראשית, היעזרו במידע שמופיע באתר האינטרנט הרשמי של הפסטיבל והזמינו כרטיסים. כך תדעו לאיזה תאריך לתאם טיסות לאמסטרדם ותוכלו גם להשיג מלון במחירים מוזלים. במידה ואתם נוסעים עם בני זוג או חברים, מומלץ לנצל את ההיצע הרחב של אתרי לינה ב-Air B&B ואולי לחסוך עוד כמה שקלים.

הכניסה לפסטיבל עולה כסף – למעט ביום הראשון. כתוצאה מכך, היום הראשון של הפסטיבל הוא העמוס ביותר. מי שמעדיף להתרחק מאירועים המוניים ירצה להתרחק מהפסטיבל ביום הזה ולהגיע כשהשערים מאווררים ופתוחים יותר, גם במחיר של כמה עשרות יורו. לחילופין, יש כאלה שדווקא אוהבים את הצפיפות ומשקיעים את המשאבים שעומדים לרשותם בדברים אחרים כמו מלון, מסעדות או בילויים נוספים.

שנית, בחרו אירועים ספציפיים שהם חלק מהפסטיבל. סביר להניח שלא תשתתפו בכל הריקודים, ההופעות, הסדנאות והדוכנים ולכן סדר עדיפויות הוא חלק בלתי נפרד מתהליך ההכנה. ודאו שאתם בוחרים אירועים שעולים בקנה אחד עם הטעם האישי שלהם, אך השאירו מקום לחוויות חדשות. בסופו של דבר, אין מקום טוב יותר לשמוע מוזיקה רעננה מאשר פסטיבל שכבר זכה מספר פעמים בתור "פסטיבל המוזיקה הכי איכותי בעולם".

איזה עוד אירועים מתקיימים לצד פסטיבל המוזיקה?

מיותר לציין שבמהלך חודש יוני מתקיימות עוד המון פעילויות מיוחדות באמסטרדם. על קצה המזלג אפשר להזכיר את פסטיבל האוכל, את פסטיבל הגן הפתוח שמקדש את הפריחה והצמחייה ואת פסטיבל הקפוארה שמתמקד באמנות הלחימה שמיובאת לאירופה מברזיל הרחוקה. מומלץ לשלב את פסטיבל המוזיקה השורשית עם פעילות אחת נוספת לפחות, ואחרי שתנחתו תגלו שזו משימה קלה מכפי שנהוג לחשוב.

הסיבה לכך שקל לשלב את פסטיבל המוזיקה עם אירועים נוספים היא שהוא מתקיים במקומות שונים ברחבי העיר. במילים אחרות, לא משנה איפה תהיו – תמיד יהיה במרחק הליכה מכם אירוע נוסף ולא פחות מושקע. 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...