הבחור הישראלי הזה אייר את עצמו, את בת הזוג ואת הכלב שלהם ב-26 סגנונות שונים מתוך סדרות וסרטים מפורסמים

מה המתנה הכי מושקעת שהענקתם לבני הזוג שלכם לאורך ההיסטוריה המשותפת שלכם? טיסה לחו”ל? מסעדת יוקרה? סופ”ש מפנק בצימר? ימי הולדת של בני הזוג הם עסק מורכב. בפעמים הראשונות עוד אפשר להתמודד עם זה, אבל עם השנים, שכל הקלפים שלכם כבר בוזבזו, הרצון להפתיע ולרגש מתברר כמשימה מאוד לא פשוטה. אולם, מה שהרבה אנשים לא תמיד מבינים הוא שלפעמים היצירתיות וההשקעה הן המתנה הכי טובה, גם אם היא לא עלתה הרבה כסף.

ניר שחרור, מאייר ואנימטור ישראלי מוכשר והמוח מאחורי עמוד הפייסבוק המעולה קרטוניש, החליט לארגן לבת הזוג שלו גל מתנת יום הולדת 26 יצירתית ומגניבה במיוחד. במהלך החודשים האחרונים הוא ניצל כל רגע פנוי כדי לעבוד בחשאי על סדרת האיורים המעולה הבאה במסגרתה הוא לקח 26 תמונות מתוך סרטים, סדרות ויצירות אמנות מפורסמות ואייר אותך מחדש כשאת הדמויות המקוריות מחליפים ניר, גל וכמובן, הכלב החמוד של השניים טימון.

כפי שתוכלו לנחש, גל אהבה מאוד את המתנה שלה ואם לשפוט על פי התוצאה הסופית המעולה שכוללת מחוות מצחיקות לסרטים כמו היפה והחיה, שרק, ואלאדין, וגם לאלבומים מפורסמים של הביטלס ונירוונה וליצירות אמנות על זמניות כמו ה”צעקה”, “בריאת האדם” ועוד, אפשר לגמרי להבין אותה. הנה כל 26 התמונות שהרכיבו את המתנה המגניבה. רוצים לאחל מזל טוב? בקרו באלבום המקורי בפייסבוק של ניר שחרור.

שרק (והכיתוב הוא מחווה ללוגו של אדוונצ’ר טיים)

עטיפ תהאלבום Abbey Road של הביטלס

101 כלבים דלמטיים

אליס בארץ הפלאות

מלתעות

בובספוג מכנס מרובע

היפהפיה והיחפן

הסיוט שלפני חג המולד

“בריאת האדם” של מיכלאנג’לו

Nighthawks, ציפורי לילה, ציור של אדוארד הופר

התמונה המפורסמת של כלבים משחקים פוקר

שומרי הגלקסיה

עטיפת האלבום Nevermind של נירוונה

אלאדין

“הצעקה”

הציור “בנו של האדם”

טוטרו

הסרט Up (למעלה)

התמונה המפורסמת “ארוחת צהריים על גורד שחקים”

Avenue q

מונה ליסה, נערה עם עגיל פנינה, ואך גוך

מחווה לטים ברטון

היפה והחיה

סקוט פילגרם

The kid של צ’ארלי צ’פלין

הר ראשמור

ניר שחרור: אינסטגרםפייסבוק | Cartoonish

לייק לפטריה בפייסבוק