פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

שני אירועים מטורפים שהתרחשו במהלך שריפה ותועדו לעיני המצלמה

ביטוח לבית זה לא סיפור אבל בית בלי ביטוח… זה כבר סיפור.
30% הנחה ויותר בביטוח לבית – קליק לקבלת הצעה ללא התחייבות.

זה חוק טבע ידוע, גם אם לא כתוב, שאש תמיד נמצאת במרחק של שבריר שנייה מלהפוך לאסון. ככה זה כשהאש היא כזאת דרמה קווין שמסוגת להפוך אפילו אירוע קטן וחסר משמעות כמו הצתת סיגריה לחור בחולצה האהובה (במקרה הטוב) לדירה עולה בלהבות (במקרה הפחות טוב).

ולמרות שכל האינסטינקטים שלנו בגוף יודעים להתרחק מחובבת הדרמות שנקראת אש, יש מי שלא יכולים לשלוט בצורך שלהם להתקרב אליה, אבל בקטע טוב, כן? הכוונה היא כמובן לכבאים שעושים עבודת קודש.

ברוב המקרים – ובשל העובדה שבני אדם מתרחקים מאש כמו… מאש – אין יותר מדי תיעוד של כבאים מנצחים את האש מקרוב. אבל לפעמים מצלמה כן מתגלגלת לאזור האירוע, כמו למשל כאן, בשריפה בבניין בקמפוס AIG בטקסס ארה”ב. האש שהשתוללה – ואין מילה אחרת לתאר את הלהבות שם – כמעט השמידה כליל את הקומה האחרונה. פועל בניין הצליח להתרחק מהתבערה ולברוח אל המרפסת של אחת הדירות.

כשהאש כבר שרפה את דלת המרפסת וחלקים מהבנין הבוער כבר החלו עפים באויר, הצליח האדם הנועז והאמיץ לקפוץ לקומה שמתחת תוך שהוא מסכן את חייו שממילא נראים בדרך לאבדון מול האש המטורפת. למרבה המזל, לוחמי האש הגיעו בדיוק בזמן על סולם והרחיקו את הפועל מהלהבות. רגע לפני שכל הקיר הקדמי של הקומה העליונה קורס. הצלה הרואית, ללא ספק.


 

את המקרה הזה לא צילמו השכנים מהבניין ממול, אלא דווקא הכבאי עצמו (אין מה לדאוג, הוא לא “בזבז” יד אחת על להחזיק מצלמה, הוא פשוט השתמש במצלמת גו פרו). כאן הכבאי נכנס לבית שנשרף, למרות שלא נשקפה סכנה לחייו של אף אדם, רק כדאי לחלץ משם גור חתולים חמוד שלא היה לא סיכוי בתוך הבית אפוף העשן. אחרי שהוא מחלץ את הגור, כבאי אחר מנשים אותו ונותן לו טיפול רפואי. כשהגור מתעורר לחיים עם נשמה אחת פחות ומתיישב על הזרוע של הכבאי שהציל אותו – נרשם אחד הרגעים החמודים ביותר בתולדות החתולים אי פעם.


 
אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
quiz whatsapp group banner

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...