פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

קסם הקלפים המטורף של הבחור הזה יגרום ללסת שלכם ליפול לרצפה

בשלב הזה של חייכם, ודאי נתקלתם בלא מעט קסמים באמצעות קלפים, אולם, לא משנה בכמה אשליות כאלה צפיתם, הסרטון הבא הולך להשאיר אתכם עם פה פעור, והוא ללא ספק אחד מקסמי הקלפים הכי מוצלחים, מהפנטים ומטורפים שיצא לנו לראות.

במסגרת שעשועון הטלוויזיה האמריקאי “fool us” של צמד הקוסמים המפורסמים פן אנד טלר, במסגרתו מאתגרים השניים קוסמים צעירים להשתתף בתחרות ולנסות להרשים אותם ולעבוד עליהם באמצעות הקסמים שלהם, עלה לבמה קוסם צעיר ומוכשר בשם שין לין, המתמחה בקסמי קלפים אותם הוא מבצע באמנות ובאיטיות כשהמצלמה בוחנת כל צעד שלו בקלוז אפ, ולמרות זאת, מצליח להתל בצופה בווירטואוזיות מדהימה.


במשך קצת יותר מ-6 דקות (אתם מוזמנים לדלג על הדקה הראשונה בסרטון בה הוא מציג את עצמו), ובעזרתן של 2 מתנדבות מהקהל, מדגים לין את הביצועים האדירים שלו, ביצועים שיגרמו לכם להאמין לרגע שקסמים הם אמיתיים לחלוטין. לין מעלים קלפים בודדים, טושים, חפיסות קלפים, גורם להם להופיע במסתוריות בתוך שקית או לצאת במפתיע מתוך הפה שלו, תוך שהוא משלב גם עשן שמוסיף לאווירה הדרמטית והמופלאה של המופע שלו.

אז נכון, אם תהיו ערניים מספיק אולי תצליחו לעלות על חלק מינורי מהטריקים שלו (שימו לב מה קורה בזמן 3:43) אבל לא משנה כמה תתאמצו, זו בסה”כ טיפה בים ופשוט בלתי אפשרי להבין כיצד הוא עושה את זה. או במילים של פן אנד טלר מיד בסוף הקסם: “קלטנו חלק מהדברים שעשית שם, אבל… הרגשנו שזה מושלם ויותר מכך, אנחנו אפילו לא יודעים איך העלמת את הפ**קינג מרקר!!”.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...