קמפיין יצירתי: “יום הכמעט אם” באנגליה

ביום ראשון הקרוב יתקיים ברחבי הממלכה הבריטית המאוחדת, יום האם המקומי. כידוע, יום האם חל כמעט בכל המדינות, אך בכל קבוצת מדינות נחגג בתאריך שונה. בארצות הברית למשל, יחול יום האם רק במאי, ובישראל כידוע, הוא חל אי שם בחודש שבט, לרוב בין ינואר למרץ.

לקראת יום האם הבריטי, יצאה מועצת הפרחים האנגלית בקמפיין מגניב, במסגרתו חוגגים כבר עכשיו בכל יום את “יום הכמעט אם”. מה זה אומר? אם את אישה ואת בהריון אז את עדין לא אם, אולם אין סיבה שלא תקבלי את הכבוד הראוי לך מתוקף היותך אם לעתיד, לא? לכן, הוצבו במקומות מרכזיים באנגלית מכונות מיוחדות המזכירות תאי פוטו רצח, מכונות אשר מסוגלות לזהות באמצעות חיישנים האם הבחורה הניצבת מולם היא אם לעתיד, או איךך לומר, סתם אכלה יותר מידי קורנפלקס הבוקר.

קליק על התמונה לצפייה בסרטון באתר Unruly

יום האם אנגליה

הנשים העוברות והשבות התבקשו לעמוד מול המכונה ולבצע את ההנחיות שלה. בסיום פעולת הבדיקה, ובמידה והבחורה הניצבת מול המכונה אכן נושאת ילד ברחמה, משחררת המכונה זר פרחים בצבע כחול או ורוד, בהתאם למין הילוד הצפוי כמובן.

מיותר לציין כי מכונה כזו היא מקור שעשוע נהדר ועל כן, כצפוי, גם כמה גברים החליטו לנסות אותה ולראות אם יכולו לעבוד עליה, וגם כמה נשים עם בטן מלאה וכמה קילוגרמים עודפים שביקשו לבדוק האם המכונה תבדיל בין הריון, לכמה המבורגרים מיותרים.

כידוע, יום האם ושאר התאריכים המוזרים הללו בלוח השנה הכוללים גם את ולנטייינז דיי, הם ימי חג עבור חנויות הפרחים. הטלפון לא מפסיק לצלצל, המחירים בשמיים והרווחים נהדרים. הקמפיין המקורי הזה רק מוסיף לאוירת הקרנבל, ובהחלט הצליח ליצור באז ברשת וללכוד את תשומת ליבם של העוברים והשבים.

יום האם אנגליה תמונה

לייק לפטריה בפייסבוק