הלהיט החדש “אוכל סיני” הוא כנראה השיר הגרוע בהיסטוריה

לפני כשנתיים, נחשף העולם כולו לאחת הזוועות הגדולות ביותר בתולדות המוזיקה המודרנית, כשהשיר העל-זמני Friday של הזמרת האלמונית בת העשרה רבקה בלאק פרץ לחיינו באמצעות יוטיוב, והפך לסנסציית רשת ולאחד הקליפים הנצפים של שנת 2011, עם קרוב ל-60 מליון צפיות. השיר ההוא של בלאק המסכנה שזכתה למטחים של ביקורות משפילות, הוכתר באותה תקופה לאחד השירים הגרועים בהיסטוריה.

והנה, שנתיים אחרי, מסתבר שלרבקה בלאק יש יורשת. הכירו את אליסון גולד, ילדה מתוקה שנקלעה גם היא לידיו של המפיק פטריס ווילסון, מי שהפיק ויצר את השיר ההוא של רבקה בלאק.

הקליפ החדש שנקראה “אוכל סיני”, הוא אחד הנוראיים שיצא לכם לראות, ומאיים להפוך ללהיט הויראלי התורן בגזרת השירים הגרועים סטייל גנגנאם סטייל ושות’. השיר מדבר כולו על אהבתה של אליסון לאוכל סיני, ומלא כולו בסטריאוטיפים סינים כמו דובי פנדה, גיישות ומאכלים שונים המזוהים עם המטבח הסיני.


כצפוי, מילות השיר מטומטמות לחלוטין. בתחילת השיר מתארת אליסון כמה היא רעבה וכיצד הבטן שלה מקרקרת, ומיד אחר כך נתקלת במסעדה סינית, ומתחיל לשיר, או יותר נכון למנות את מגוון סוגי המאכלים הסינים שהיא כה אוהבת.

הסרטון זכה עד כה לקרוב למליון צפיות וסביר שיהפוך לפצצה ויראלית, בעיקר בגלל העובדה שהוא מעורר שיח שלילי ביותר ברשת, בעקבות אי הנוחות הנגרמת לאזרחים סינים הצופים בקליפ, וכמובן, בזכות היותו גרוע ביותר.

גם במקרה הזה, אליסון גולד, בסה”כ ילדה מתוקה ונאה, היא קרבן למפיקים תאווי בצע ולהורים עם קו מחשבה לקוי, שאפשרו לבתם להשתתף בהפקה הזאת כנראה מתוך רצון להפוך אותה לסלב אך עשויים לגרום לה לטראומה שהיא לא תשכח הרבה מאוד שנים.

אוכל סיני

לייק לפטריה בפייסבוק