אלכס לויט ומפלגת העבודה – כרוניקה של טרולינג הדדי

כולנו נפלנו בפח לפחות פעם אחת בחיינו כשהשארנו את מספר הטלפון שלנו במקום הלא נכון, רק בכדי להתעצבן ולגלות זמן מה לאחר מכן שהפעולה הזאת זיכתה אותנו בפרס המציק של קבלת עדכוני ספאם על בסיס קבוע.  כך קרה לאלכס לויט כאשר התפקד לפני שנה למפלגת העבודה. כחלק מתהליך ההרשמה מסר את פרטיו האישיים ובין היתר גם את מספר הנייד שלו, וגילה להפתעתו שעם ההצטרפות הכניסו להסכם סעיף המעניק למפלגה את האופציה לשלוח לו אסמסים.

אלכס מספר לפטריה: עם הזמן התחילו לשלוח אסמסים בנוגע לאירועים מיוחדים, מידע חשוב ואפילו ברכות לחג. לפני כחודש הם נכנסו לכוננות פריימריז וכל מתמודד התחיל לשלוח לי אסמסים. בהתחלה זה לא הפריע לי, והיה אפילו קצת מצחיק. אבל לאחרונה הם התחילו לשלוח אסמסים בסיבוב שני. שזה כבר התחיל להציק.

כמובן, אלכס לא נשאר חייב והחליט להשיב באותו המטבע, ולהכריז מלחמת אסמסים על חברי מפלגת העבודה.
“החלטתי שאם הם מספימים אותי אז זה בסדר גם מצידי להספים אותם. זה היה קל כי המסרים לא מתוחכמים (בעיקר בגלל המדיום) ולפעמים ממש מרימים להנחתה. אז התחלתי לענות להם בתשובות טיפשיות שהצחיקו אותי. היו 2 שענו לי (עמנואל שחף ומלי פולישוק) שזה נחמד ומצביע על חוש הומור בריא. אי אפשר להוריד את האסמסים. צריך להתעסק עם המפלגה ואין לי כוח לזה. כלל לא תכננתי להציף את העניין בפייסבוק. צילמתי את המסך כי רציתי להראות לחברים והם שיכנעו אותי להעלות לפייס.

צירפנו לפוסט תגובות נבחרות מאלבום האסמסים של אלכס. קליק לצפייה באלבום המלא בפייסבוק. אנחנו מברכים את אלכס על היוזמה, מאחלים לו שלפחות אחרי הפריימריז במפלגת העבודה ביום חמישי הקרוב, מבול האסמסים ייפסק.

 

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק