קורע: הפרודיה של אלכס השחקן על סרטון הקאלט של אלכסנדרה סולימסקי

אם אתם שועלי רשת ותיקים, ודאי יצא לכם לצפות לפחות פעם אחת באחד מסרטוני היוטיוב הישראלים הכי נצפים אי פעם, הסרטון המציג את אלכסנדרה סולימסקי, שחקנית בתחילת דרכה המציגה את עצמה ואת תיק העבודות שלה, סרטון ששוחרר לרשת לפני יותר מארבע שנים, זכה עד היום למעל 200 אלף צפיות, ונחשב לאחד מסרטוני הקאלט של עולם האינטרנט הישראלי.

אם אין לכם מושג על מה אנחנו מדברים, מדובר בלא פחות משערורייה ממדרגה ראשונה ותקלה חמורה, אך אתם יכולים לתקן אותה מיד בקלות (הסרטון בתחתית הפוסט).

סרטון פארודיה חדש שפורסם היום בערוץ היוטיוב “משיח – הסדרה”, מציג את אלכס-שחקן, בחור ממוצא רוסי בעל כרס עבה וחבילה גדולה במיוחד בין הרגליים, הגרסה הגברית של אלכסנדרה סולימסקי המיתולוגית.

הסרטון מאוד מצחיק, ויצחיק אתכם אפילו יותר בהנחה שאתם מכירים את הסרטון המקורי עליו הוא מבוסס. אלכס הוא נהג עגלה בחברת “ראשי בקר” והוא בחור בדיוק כמוכם: אוהב טיולים בבניאס עם חברים, סנדביץ’ רוסטביף וכמובן, את להקת דיפ פרפל. הוא מחפש עבודה בתחום המשחק, ויכול להיות מתאים למגוון סרטים כשאת הכישורים המיוחדים שלו הוא מדגים בסרטון. אם תרצו ליצור איתו קשר אגב, תוכלו לעשות זאת באמצעות חיוג למספר המירס שלו. פשוט תענוג.

נחסוך לכם את שאר עלילת הסרטון כדי שתוכלו להינות ממנו כמו שצריך, ונשאיר אתכם ללחוץ פליי, להישען אחורה ולצפות הסרטון שהולך לחרוך את הרשת בימים הקרובים. בהצלחה.

צפו בסרטון המקורי של אלכסנדרה סולימסקי


לייק לפטריה בפייסבוק