פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מעולה: ילדות מייצרות מכונה מופלאה בפרסומת מקסימה לחברת צעצועים

בחברת הצעצועים GoldieBox, חברה המייצרת צעצועי הרכבה מיוחדים לבנות, מנסים להילחם באחת הסטיגמות והדעות הקדומות הכי עתיקות בספר על פיה ילדות אוהבות לשחק רק בבובות, ברביות ונסיכות וכל עוד הצבע השולט הוא הצבע הורוד או הסגול.

בגולדי-בוקס מייצרים צעצועים "עבור הדור הבא של המהנדסות" כפי שהם מתארים באתר שלהם, ובכדי להפיץ את המסר הזה על פיו ילדות צעירות יכולות לשחק גם ב"משחקים של בנים", הפיקו לאחרונה את הפרסומת המעולה והמקסימה הבאה, המציגה שלוש ילדות מתוקות שצופות בטלויזיה בשיעמום רב בתכנית של בנות, עד שהן נשברות ומחליטות להשתגע, כמו שרק בנות יודעות, לצלילי קאבר מהונדס לשיר Girls של Beasty boys.

עוד מכונות מופלאות ששווה לכם לראות:

המכונה המופלאה שהופכת דף בעיתון
המכונה המופלאה האדירה של רד בול שסחפה את הרשת


שלישיית הבנות יוצרת מכונה מופלאה המורכבת משלל צעצועים בה פעולה גוררת פעולה ויוצרת רצף אירועים מגניב לחלוטין שכל מטרתו בסופו של דבר, כפי שמתגלה בסיום הסרטון, היא להעביר ערוץ בטלויזיה.

אין ספק, סרטוני 'מכונה מופלאה' או Rube Goldberg machine בשמם הרשמי הלועזי, הם אחד הז'אנרים המגניבים ביותר ברשת, והפרסומות המשתמשות בקונספט הזה לרוב מעוררות באז ברשת, בהנחה שעשויות כמו שצריך. כעת, קחו את הנוסחה המנצחת הזאת, תוסיפו לה ילדות חמודות, מוזיקה מדליקה ויש לכם מתכון בטוח לויראליות ולארבע מליון צפיות בשלושה ימים בלבד.

צעצועי בנות 3

צעצועי בנות 2

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...