פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

סדאם חוסיין תמיד אמר: גרביים הם גרביים

הלילה התקיים טקס האוסקר המסורתי, שפחות או יותר, איך לומר, מעניין לי את הביצה השמאלית. כמובן, עם ישראל התאחד שוב סביב מטרה זניחה שלא באמת תשנה משהו לעתידנו, ויצא מאוכזב על כך שהסרט הישראלי "הערת שוליים" לא הצליח לקטוף את הפסלון. בכל אופן, הסיפור המצחיק של הערב הוא כמובן סשה ברון כהן (בוראט, ברונו).

ברון כהן ידוע ביכולות המופלאות שלו לעורר פרובוקציות מצחיקות בכל פעם שאחד מסרטיו עתיד לצאת. המנהג המסורתי של כהן הוא להגיע לכל תכניות האירוח האפשריות, או טקסי פרסים כמו האוסקר, כשהוא מגלם את הדמות העכשווית שלו. באקדמיה האמריקאית ידעו זאת ופנו מראש אליו ואל חברת ההפקה בדרישה חד משמעית האוסרת על ברון כהן להגיע לטקס פרסי האוסקר כשהוא מגלם את דמות הדיקטטור אלאדין, כוכבת סרטו החדש.

כצפוי, ברון כהן שם קצוץ על דרישות האקדמיה והופיע גם הופיע לטקס, בתור גנרל אלאדין, כאשר הוא חמוש בצמד מאבטחות (!!) לוהטות, וכד אפר של מנהיג צפון קוריאה המנוח, הדיקטטור האכזר, קים ז'ונג איל. כמובן שבזה לא נגמר הבלאגן. צפו בסרטון המשעשע, בו מתראיין אלאדין למראיין המוכר ראיין סיקרסט ותבינו מדוע אסרו על ברון כהן להגיע לטקס. גאון.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...