קטורזה מתעלל במודי במרכז ההשקעות של דיסקונט

ישראל קטורזה ומודי בראון חוזרים לשתף פעולה בקמפיין חדש ומושקע למרכז ההשקעות של דיסקונט. קמפיין הטלוויזיה כולל ארבע פרסומות (עד כה) המוצגות כסרטון בהמשכים. בפרק הראשון בסדרה, מודי וקטורזה מתחלפים בטעות במכשירים הסלולארים שלהם לאחר מפגש בבית קפה. בזמן שקטורזה משועשע מהעניין ומתחזה למודי בשיחות עם הבנק שלו – דיסקונט, בראון תקוע עם שיחות טלפון בלתי פוסקות מאשתו של קטורזה המשגעת אותו בקשר לילדים. של קטורזה.

מבולבלים? סרטוני הפרסומת של דיסקונט אמנם מעט עמוסים וארוכים אך נהנים מהכישרון והקסם של קטורזה ובראון. הסדרה כולה מכילה כמה רגעים משעשעים במיוחד, וכמה פאנצ’ים לא רעים. הרגע בו קטורזה מעיר את מודי משנתו ושואל אותו “מה הסיסמה?” ובתגובה עונה לו מודי “היה נכון” הוא זהב.

מצד אחד, מדובר בפרסומת הפונה לקהל יעד מאוד ספציפי ועשויה לא לעניין את החלק שלא מבין על מה מדובר. מהצד השני היא מספיק טובה ומעניינת כדי שגם מי שהשקעות ומסחר בבורסה אינם בראש מעיניו יוכל ליהנות ממנה. מצד שלישי (שונא אנשים שאומרים צד שלישי),  אם היינו רוצים לראות קומדיית מצבים ישראלית שתגרום לנו לגחך ותיתן לנו פאנץ’ טוב אחת לפרק, היינו צופים בשידורים החוזרים של “החיים זה לא הכל” בקומדי סנטרל. צפו בפרקים המלאים בזה אחר זה, עד שתאבדו את ההכרה.

לייק לפטריה בפייסבוק